WEST SIDE CHAPTER POZNAŃ
HARLEY OWNERS GROUP

ul. Św. Michała 62
61-005 Poznań
Poland

tel. (+48) 501 593 199
tel. (+48) 509 654 802

Tu jesteś: Aktualności

Aktualności

17.04.2018

Nowy Clubhouse.

Niebawem nowy Clubhouse, więc i adres ulega zmianie.

 

31.03.2018

Wielkanoc 2018

Wesołego Alleluja.

28.12.2017

Życzenia noworoczne.

2018

24.12.2017

Wesołych Swiąt

17.12.2017

Wigilia 2017

Po raz kolejny spotkaliśmy się w gronie przyjaciół i znajomych, aby celebrować wigilię klubową. Oczywiście najważniejszymi uczestnikami były nasze dzieciaki, dla których ubieranie choinki, śpiewanie kolęd a w kulminacyjnym momencie, wizyta Gwiazdora było niezapomnianym przeżyciem. Wszystkim uczestnikom spotkania oraz Tym, którzy z różnych powodów nie mogli być z nami, składamy Najserdeczniejsze życzenia. Wesołych Świąt.

Galeria

 

 

 

 

11.09.2017

Darek Trochimiuk

Z głębokim smutkiem i niedowierzaniem musimy Was poinformować o nagłym odejściu Darka Trochimiuka, wspaniałego kolegi, harleyowca, prospekta w naszym chapterze, wielkiego miłośnika country.

Najbliższym Darka składamy szczere kondolencje.

Cześć Jego Pamięci!

11.02.2016

Karpacz

Wczesnym rankiem grupa najbardziej zagorzałych zdobywców górskich szczytów udała się po raz kolejny do Karpacza na podbój Karkonoszy. W tym roku organizatorem wszystkich pieszych wycieczek był Maciej GUCIO Góral a mojej skromnej osobie przypadła animacja czasu wolnego. Karpacz jest drugą miejscowością turystyczną po Szklarskiej Porębie, która przyciąga rzesze turystów, nie tylko latem, ale i zimą , co też skwapliwie wykorzystał Maciej organizując trasy wycieczek. Zdobycie Śnieżki od strony południowej, spacer Białym Jarem, wizyta w świątyni Wang, zapora na Łomnicy to tylko niektóre z jego pomysłów. Całe szczęście, że skończyło się na wyprawie do świątyni Wang, na którą wybraliśmy się taksówkami. Najważniejsze,że pogoda i humory dopisywały wszystkim. W trakcie pobytu mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystej kolacyjce z okazji urodzin naszych milusińskich: Zuzi i Dawida. Wspaniałe jedzenie w Chacie Karkonoskiej pozwalało nam regenerować siły na kolejne dni ekstremalnych eskapad. Wypoczęci ,dotlenieni z dawką endorfin uwalniających się przy ciężkim wysiłku fizycznym w niedzielny poranek udaliśmy się w drogę powrotną do domu. Za rok na pewno tam wrócimy, bo zostało wiele miejsc do zdobycia.

06.02.2016

Urodziny Gosi i Daniela

Tego wieczoru miało miejsce niesamowite przyjęcie urodzinowe Gosi i Daniela. Zaskoczyło wszystkich zaproszonych gości. Po oficjalnym przywitaniu, nasz Prezydent oświadczył, że zostaliśmy zaproszeni na ślub Dostojnych Jubilatów .Największą niespodzianką była informacja, że uroczystość ta ma się odbyć właśnie na ich 40-tce. Byliśmy zatem świadkami rozpoczynającej się Nowej Drogi Życia naszych przyjaciół. Była to chwila,która zaparła niespodziewanie wszystkim dech w piersiach,pełna radości i wzruszeń. Po złożeniu przysięgi małżeńskiej, wręczeniu sobie obrączek, Państwo Młodzi przyjęli życzenia długich lat szczęścia od wszystkich zgromadzonych. Kolejną niespodzianką był przepyszny tort weselny a na nim czerwone szpileczki,które zaskoczyły nawet Pana Młodego. Wielkie brawa dla Młodej Pary za fantazję !!!!! Szalony wieczór, zapamiętamy z całą pewnością do końca życia. Wesele trwało do białego rana. Młodej Parze raz jeszcze życzymy, by żyli długo i szczęśliwie, jak w bajce.

Zobacz galerię

30.01.2016

Impreza Niespodzianka

Z cudem graniczy,że Monice Herzog udało się zorganizować urodziny Marcina na ponad sto osób w tajemnicy. Zdziwiona twarz jubilata po przybyciu do klubu pretenduje w tym roku do nagrody WORLD PRESS. Życzenia, prezenty, łzy w oczach żony rozbroiły go całkowicie. Na tę okazję nakręcono specjalny videoclip który stał się hitem wieczoru. Jedzenie zaspokoiło najbardziej wyszukane podniebienia a DJ nie dał chwili wytchnienia nawet najbardziej wytrwałym tancerzom. STO LAT MARCINIE I SPEŁNIENIA TOTALNIE WSZYSKICH MARZEŃ!

08.01.2016

Chrzciny Grzegorza

Zgodnie z tradycją Klubu w tym dniu odbył się chrzest BARISTY. Nie wchodząc zbytnio w szczegóły chrztu , należy obiektywnie przyznać, że ze wszystkich powierzonych mu zadań wywiązał się rewelacyjnie. Należy dodać, że zadania do lekkich, łatwych ani przyjemnych nie należały. Widok uradowanej twarzy Grzegorza po otrzymaniu klubowej kamizelki był wręcz bezcenny. BRAWO I WITAJ W KLUBIE.

Zobacz galerię

31.12.2015

Sylwester

Na powitanie Nowego Roku w skromne progi WSCH stawiło się kilkadziesiąt osób. Suto zastawione stoły, rewelacyjna muzyka oraz wspaniałe towarzystwo sprawiło ze ta noc była wyjątkowa. Bawiliśmy się do białego rana a życzeniom pomyślności , zdrowia oraz dobrobytu nie było końca.

19.12.2015

Wigilia

19 grudnia w naszym klubie już po raz kolejny odbyło się spotkanie wigilijne. Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalny urok: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę,oraz prezenty. Dla wielu jest to czas spotkań w gronie przyjaciół dzielenia się opłatkiem, składania życzeń najbliższym, wspólnego kolędowania. Wigilia w naszym klubie  rozpoczęła się już o 15 dekorowaniem przez dzieci choinki przy dźwiękach kolęd. Następnie wszyscy dzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia bożonarodzeniowe oraz noworoczne. Po opłatku wszyscy zasiedli przy stole aby posmakować pyszności, jakie zostały na ten wyjątkowy dzień przygotowane. Ok 17 pod klub podjechały sanie ze świętymi Mikołajami ( bo okazało się że jest ich dwóch o czym dzieci i my również nie wiedzieliśmy ) z worami pełnymi prezentów. Podczas ich rozdawania ku zdumieniu rodziców i wszystkich zgromadzonych okazało się że nasze dzieci przez cały rok były grzeczne i w pełni zasługują na prezenty. Wierszykom ,piosenkom oraz występom artystycznym towarzyszącym wręczaniu prezentów nie było końca. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom i nam wszystkim znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje łączące nas w klubie. Życzę nam wszystkim żebyśmy za rok spotkali  się (co najmniej) w tym samym składzie.

21.11.2015

Premiera filmu

W sobotę 21 listopada miała miejsce prapremiera filmu WEST SIDE CHAPTER NA DZIKIM ZACHODZIE. Od wczesnych godzin popołudniowych pod salą kinową WSCH zaczęły gromadzić się tłumy fanów i fotoreporterów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na przybycie aktorów. O godzinie 19:00 na miejsce prapremiery  podjeżdżają limuzyny, z których wychodzą bohaterowie dzisiejszego przedsięwzięcia. Błysk fleszy rozpostarł się łuną nad Poznaniem. Panie oraz panowie odziani w stroje największych światowych kreatorów mody dumnie kroczą po czerwonym dywanie a blask odbijający się od biżuterii gwiazd oślepiał zgromadzonych. Główne role w filmie powierzono młodym aktorom, co nie znaczy niedoświadczonym. Ich profesjonalizm oraz zaangażowanie dostrzegalny był na każdym kroku. Film na tle innych produkcji stanowi miłe urozmaicenie a wartka akcja trzyma widzów w napięciu przez całe 82 minuty. Na uwagę zasługuje również ścieżka dźwiękowa filmu, która umila doznania estetyczne. Recenzenci oraz krytycy zgromadzeni na premierze zgodnie stwierdzili że film ma duży potencjał i nie będą zdziwieni jak otrzyma kilka prestiżowych nagród w kategorii kina drogi. Bankiet popremierowy trwał do godzin porannych po czym limuzyny rozwiozły gwiazdy do ich rezydencji. Ja też tam byłem ,miód i wino piłem a com widział i słyszał w księgi umieściłem.

19.11.2015

H.O.G. Focus Ustroń

W tym roku zarządy Chapterów spotkały się w Ustroniu koło Wisły. Organizatorem był South Chapter POLAND HOG. Powitano nas bardzo godnie przy dużym biesiadnym stole w klimatycznej górskiej chacie. Po raz pierwszy do grona obradujących dołączył nasz opiekun z HOG - Ross.  Obrady przebiegały w bardzo spokojnym klimacie. Ustaliliśmy terminy spotkań na sezon 2016. "Grzybobranie", jak co roku zostało uznane za oficjalne zakończenie.  Za rok widzimy się u przyjaciół w Łodzi. Bardzo dziękujemy Chapterowi z Katowic za miłą gościnę, a szczególnie Hunterowi za niespodzianki :)

Zobacz galerię

30.10.2015

Walne Zgromadzenie West Side Chapter 2015

Dnia 30 października obyło się walne zgromadzenie WSCH będące najważniejszym spotkaniem statutowym roku. W pełnym składzie przystąpiono do obrad. Po wygłoszeniu sprawozdań i raportu finansowego z minionego roku Zarząd otrzymał absolutorium. Przystąpiono do głosowania, w wyniku którego Prezydentem WSCH ponownie wybrano Bartka Śliwockiego a Zarząd pozostał bez zmian. Ostatnim punktem obrad było głosowanie nad przyjęciem do klubu nowych członków. Jednomyślnie Grzegorz Napierała został przyjęty na łono naszego klubu a Waldemar Sekuła został naszym nowym prospektem.

24.10.2015

Urodziny Barbary

W sobotę 24 października,z wielką pompą świętowaliśmy urodziny Pierwszej Damy. Na uroczystość przybyło mnóstwo gości. Nie zabrakło kwiatów,wzruszających życzeń,fajerwerków i oczywiście niespodzianek! O północy do klubu wjechał ryczący Harley. Wow! Baśka, jak na białoglowę przystało, natychmiast rzekła MÓJ CI ON ! Mam nadzieję,że taki prezent,który Barbara otrzymała od męża,będzie wskazówką dla tych,którzy nie wiedzą w jaki sposób zachęcić swoje panie do życia na pełnym wydechu. Wszyscy panowie czuli na plecach świdrujący wzrok swoich żon. Dzięki Bartek. Gospodyni zadbała także o to by zadowolić nawet najbardziej wybredne podniebienia gości. Przy wspaniałych rytmach i dobrych humorach bawiliśmy się prawie do rana. Droga Jubilatko, raz jeszcze składamy serdeczne życzenia i pięknie dziękujemy za zaproszenie.

21.09.2015

USA

Po długim oczekiwaniu wreszcie wyjazd. Wymarzona Road 66 przed nami. Kilka godzin lotu i pierwsze niespodzianki już na lotnisku. Karol trafił do osobistej kontroli, pewnie spodobał się celniczce.? Tuż przy wyjściu powitali nas nasi organizatorzy: Artur i Andrzej.  I tak rozpoczęła się pogoń za przygodą. Tuż po przylocie wizyta w Hollywood. Wspaniała atmosfera przepychu i zabawy. Po spakowaniu na motocykle ruszamy z Los Angeles na północ.  Na molo w Santa Monika Forest Gump ugościł nas w swojej knajpie Baba Gump. I tam, mimo, że koniec to rozpoczęliśmy kontakt z Road 66. Jedziemy dalej jedynką na północ. Widoki, zapach oceanu, przepiękne słońce to po prostu Kalifornia. Coś niesamowitego!!!! Dojeżdżamy do San Francisco. Golden Gate, Alkatras  kłaniają nam się nisko. Klimat przejażdżki tramwajem po ciasnych uliczkach pozostanie w naszej pamięci na zawsze.  To wspaniałe portowe miasto z niesamowicie przyjaznymi ludźmi.  Chciałoby się tam jeszcze pobyć.  Jedziemy dalej przez wspaniałe parki dojeżdżamy do sekwoi. I to czas dla naszego Marka - Tartaka, zakontraktował wszystko. Jeszcze ma tylko oczywiście problem logistyczny, lecz i z tym się upora. Już niedługo, jestem przekonamy, bedą u niego dostępne. Taki owoc natury powalił nas wszystkich na kolana. To nie są duże drzewa - to po prostu przepiękne kolosy. I już...znów jedziemy dalej - Death Valley. Coś innego. Temperatura 50 stopni, bezkres i jeszcze raz temperatura. Daliśmy radę. Depresja zaliczona i zów jedziemy. Miliony zdjeć - wszystkie ważne. I dojeżdżamy jest cywilizacja. Las Vegas, to już coś innego.  Spróbowaliśmy wszystkiego i hazardu, i zabawy, i ... Zarząd zafundował nam także niespodziankę - wynajął nam limuzynę. Lał!!!!!...Godnie przejechaliśmy w szampańskich nastrojach przez całe Las Vegas. Dzięki!!!! Było super. Ruszamy dalej. Niestety nie wszyscy. Dwóch samotników wciągnął klimat Las Vegas. Dołączyli do nas wieczorem :). Tama Hoovera, piękne krajobrazy, parki, kaniony (Antelope, Grand) wszystko trudno opisać. Zrobiliśmy około 5 tys. km przez  Kalifornię, Utah, Nevadę. Wracaliśmy Rroad 66 - jest klimat. Zostaliśmy specjalistami w stekach i w zamawianiu pizzy do hotelu. Wyjazd był bardzo udany. Jak to większość mówiła - wyjazd życia. Bardzo dziękujemy Arturowi i Andrzejowi za organizacje. Pewnie przez cały rok będziemy wracać wspomnieniami do wszystkich widoków i niesamowitych przeżyć:-)  Obszerna relacja z wyprawy Klubu za ocean na stronie FB

18.09.2015

Grzybobranie 2015

Do tradycji imprez klubowych zaliczyć należy coroczne grzybobranie w OW KARINA w Pszczewie,które w tym roku trwało od 18 do 20 września gdzie gospodarzami są Renia i nasz brat klubowy Dino. Część klubowych braci dotarła już w czwartek,by pomóc w przygotowaniach do imprezy. W piątkowy ranek nadciągali fani Harleya z całej Polski,by właśnie w tym magicznym miejscu zapełnić kosze wyjątkowymi okazami grzybów. Muzyka na żywo, wspaniałe towarzystwo,wyśmienite jedzenie umilało nam czas. Jedynie Jack Daniels pozwalał nam nie oszaleć  od nadmiaru atrakcji jakie nas spotykały na  każdym kroku. Loty balonem jak w powieści Juliusza Verne, sztuczne ognie jak w Sylwestra , zabawy w paintball niczym manewry NATO I TAK na okrągło. Mamy nadzieje że za rok spotkamy się również. Raz jeszcze wielkie podziękowania dla gospodarzy za wspaniałe przyjęcie .

04.09.2015

Prague Harley Days 2015

Wreszcie troszkę chłodniej. W kilka osób wsiedliśmy na maszyny i ruszyliśmy na Director's Meeting do Pragi. Zapach wspaniałego piwa i Becherovki praktycznie niósł nas do Pragi - nie tylko nas bo w Oslo też było czuć ten zapach i nasz Zyga także doleciał. Podróż wspaniała szybka i bezpieczna. Zajeżdżamy na zlot i pierwsza niespodzianka. Ross jak mówił tak zadziałał - powitano nas po królewsku - prezenty, drinki i nie tylko…. Meeting - bardzo udany, konkretny z niespodziankami i kolejnymi prezentami. Dzięki Ross - miło, że z nami jesteś - tak meeting zakończył nasz Prezydent. No tak, ale Praha to także miasto pełne niespodzianek. Najciekawsze z nich to TAXI - drivers. Takiego przeżycia to pewnie żaden z Nas nie zapomni, a już na pewno Paweł :):):). Powrót to już inna bajka - strugi deszczu i temperatura jak na Grenlandii. Dojechaliśmy bezpiecznie i to ważne.

Zobacz galerię

29.08.2015

25- lecie Tartaków

25 lat minęło.... tak szybko.... Naszym Tartakom tyle lat "kręci się interes". To bardzo poważny jubileusz firmy MARK-DREW. Marek z Violą zaprosili także nas na imprezę i nie było już tak poważnie:-). Były liczne przemówienia, bardzo ważni goście, mnóstwo podziękowań  i chwytające za serce przemówienie Pana Prezesa firmy, Marka Kroteckiego. Od nas Tartaki tez coś tam dostały - teraz bedą mogli wyjechać sobie na wakacje, a na ścianie w ich rezydencji będzie wisiała piła w harleyowym kształcie. Przygrywał nam zespół country, jedliśmy przepyszne jedzonko, a o północy .... były fajerwerki jak w Sylwestra! Zabawa bardzo się udała. Dziękujemy bardzo!

Zobacz galerię

06.08.2015

Karpacz

No to po raz kolejny byliśmy w stolicy Karkonoszy na Pikniku Entuzjastów Harley Davidson - Polish Bike Week Karpacz. Miasto jak przystało na wyjątkowe w tym roku afrykańskie lato przywitało nas niesamowitym upałem (ponad 35'C uff...). I tak było przez cały weekend. Prawdziwe piekło. Jednak bawiliśmy się świetnie, jak zawsze, korzystając ze wszyskich uroków tego pięknego miasta wypełnionego po brzegi maszynami i ... osami. Te ostatnie dawały się trochę we znaki, ale dawaliśmy radę paląc kawę (stary grecki sposób). Odwiedziliśmy też oczywiście zlot i spotkaliśmy się z Rossem, naszy opiekunem z HOGa. Razem bardzo miło spędziliśmy czas popijając ...wodę (he he).

Zobacz galerię

04.07.2015

Harley on Tour Poznań

Cóż nasz Dealer by zrobił bez nas, a my bez Niego. Rok w rok pomagamy okiełznać nowych entuzjastów Harleya. To miła dla nas zabawa i wspaniałe jak co roku After party - jak zawsze na bogato i bardzo gościnnie. Wiecej szczegółów nie ma co pisać - kto nie był niech żałuje. Następne dopiero za rok. Korzystajcie ludziska bo warto!!!!!

Zobacz galerię

26.06.2015

Warsaw Rally 2015

Za nami kolejny Warsaw Rally. Jak co roku delegacja odwiedziła naszych przyjaciół z Warszawy. 

Zobacz galerię

09.06.2015

Harley Festival Ballaton - FIVE YEARS AFTER

Po pięciu latach wybraliśmy się ponownie nad Balaton. Trasę i hotele przygotował Rafał (Zyga). Ruszyliśmy dwoma grupami – Ci którzy mieli więcej czasu podzielili przejazd na dwa dni z "międzylądowaniem" w miłym, klimatycznym hotelu z lat 80-tych. Pozostali z uwagi na obowiązki służbowe dojechali do celu "na raz". Obie grupy dotarły bez większych niespodzianek. Drugiego dnia po przyjeździe postanowiliśmy pojechać bikami na zlot (festiwal), który jednak nie okazał się niczym nadzwyczajnym. Spędziliśmy tam wieczór a do hotelu wracaliśmy taksówkami. Czas mijał nam na słodkim "nicnierobieniu": rozkoszowaliśmy się lokalnymi potrawami i trunkami, rzecz jasna też, pływaliśmy w mlecznych wodach jeziora i w hotelowym basenie. Było leniwie i niespiesznie. Pewnego dnia postanowiliśmy popłynąć w rejs statkiem po jeziorze -  za organizację tego rejsu odpowiedzialni byli Tartak i Szczypior. Jakże wielkie było nasze zdziwienie gdy okazało się, że Bracia postanowili zamiast resjsu statkiem zafundować nam przejażdżkę dwuosobowymi wielorybkami o napędzie elektrycznym. Śmiechu i żartów było co niemiara. Sącząc piwko pływaliśmy sobie na wielorybkach – oczywiście było to pływanie w szyku nakazanym przez Prezydenta. Powrót wszystkich grup z udanej imprezy przebiegł bez problemów.  Do domu wróciliśmy zmęczeni podróżą ale szczęśliwi i zrelaksowani. Do kolekcji dołączyliśmy następne wspaniałe wspomnienia....

Zobacz galerię

29.05.2015

Road to Hel(l) 2015

Weekend 29-31.05.2015 spędziliśmy w pięknych okolicznościach przyrody niepowtarzalnej w Helu na zoraganizowanym przez Gdańsk Chapter Poland zlocie motocyklowym. Po dość wyczerpujacej podróży dotarliśmy na miejcse grupą ponad dwudziestu maszyn mocno akcentując swą obecność już na rogatkach miasta. Na miejscu oddaliśmy się licznym zlotowym atrakcjom i wzięliśmy udział w zaplanowanych przez Organizatorów wydarzeniach, m.in. w Uroczystym otwarciu Północnej Alei Polskich Klubów Motocyklowych na głównym deptaku Helu oraz odsłonięciu pierwszych tablic pamiątkowych z udziałem Władz Miasta Hel. Dalecy jesteśmy od jakichkolwiek ocen jednak możemy podzielić się refleksją: fajne miejsce, fajny zlot, towarzystwo doborowe - było wspaniale.

Zobacz galerię

13.05.2015

Odwiedziny Rossa

Ross Chambers
Central and Eastern Europe Regional HOG & Consumer Experience Manager
08.05.2015

Trening na torze

Przed nami kolejny sezon motocyklowy. Chcielibyśmy by był przede wszystkim bezpieczny. Dlatego właśnie z inicjatywy naszego brata Teodora, kierowcy wyścigowego, postanowiliśmy wprowadzić nową świecką tradycję, mianowicie coroczne treningi jazdy na torze, rozgrzewające po zimie nas i nasze maszyny. Takie szkolenia doskonalące naszą technikę jazdy mieliśmy okazję odbywać również w ubiegłych latach. Tym razem na miejsce naszego treningu Teodor wybrał tor w Starym Kisielinie niedaleko Zielonej Góry. Po części teoretycznej wsiedliśmy na Harleye, by w sposób bezpieczny "szlifować" i rozwijać nasze umiejętności oraz testować maszyny. To naprawde wspaniała idea. Zachęcamy wszystkich motocyklistów oraz kierowców samochodów do tego typu aktywności rozwijających umiejętności... Oprócz szkolenia, czekała na nas atrakcja - karting. To świetny sposób na rozładowanie energii, której każdy zdrowy chłop ma w nadmiarze. Natomiast wszyscy, którzy nie mdleją na widok lekarskiej igły, mogli honorowo oddać krew dla potrzebujących. Teraz, spełnieni oraz bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie możemy już bezpiecznie wyruszyć w trasę. Szerokiej drogi :-)

Zobacz galerię

24.04.2015

Inauguracja sezonu 2015

W ostatni weekend kwietnia definitywnie pożegnaliśmy zimę i oficjalnie rozpoczęliśmy nowy sezon West Side Chapter! Chcąc uczcić to wydarzenie wybraliśmy się do czarującego Ośrodka Wypoczynkowego „Sadyba” w Boszkowie, gdzie spędziliśmy cudowne dwa prawie dni. Organizatorzy wyjazdu zadbali o szereg atrakcji uświetniających nasz pobyt. Zaczęło się od gorącego przywitania grupy przez „komitet powitalny” w składzie: Vice Prezydent Zyga, Bohun, Remi i Seba. Podczas uroczystej przemowy, nasz Prezydent ogłosił inaugurację nowego sezonu 2015, po czym przystąpiliśmy do wspólnej zabawy i biesiadowania przy suto zastawionych stołach celebrując niespodziewanie także „osiowe” Reni, żony naszego brata - Dina, która wzbudzając nasz podziw przybyła do Boszkowa swym nowym nabytkiem - piękną trajką. Wieczorem, specjalnie dla nas zagrał zespół Grandpas Rock Blues Band. W sobotę po wystawnym śniadaniu czekały na nas kolejne atrakcje, m.in. przejażdżka bryczką po Boszkowie połączona z jego zwiedzaniem oraz rejsy po jeziorze turystyczną motorówką. Tak znakomite otwarcie sezonu musi zwiastować jego dobry, fascynujący przebieg, czego życzymy sobie i wszystkim motocyklistom.

Zobacz galerię

18.04.2015

Ślub Moniki i Marcina

Piękna ona, piękny on - wspaniała para... Monika i Marcin byli głównymi bohaterami na scenie wszechświata w sobotę 18 kwietnia 2015r. Dlatego właśnie sobotnim przedpołudniem wybraliśmy się grupą kilkudziesięciu motocykli Harley Davidson do domu Pana Młodego, by stamtąd eskortować limuzynę wiozącą Młodą Parę do ślubu w poznańskiej Wadze Miejskiej na Starym Rynku, gdzie wzbudziliśmy ogólne zainteresowanie. Po ceremonii zaślubin kawalkada ruszyła do pobliskiego Kórnika, gdzie Młoda Para wraz z najbliższymi w kameralnej atmosferze spędziła kilka chwil na uroczystym obiedzie. Natomiast wieczorem, wszyscy goście spotkali się w naszym Clubhousie na hucznej uroczystości weselnej. Zabawa była fantastyczna a Młodzi ugościli nas iście po królewsku. Monice i Marcinowi życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Zobacz galerię

28.03.2015

Prezydenckie Osiowe

W sobotę, 28 marca spotkaliśmy się, by wspólnie z naszym Prezydentem radować się z okazji dołączenia do klubowej stajni nowiutkiej, niezwykle dostojnej, wytwornej, wspaniałej i pięknej Electry CVO LIMITED. Maszyna została gorąco powitana a Prezydent otrzymał od nas gratulacje i całe mnóstwo zazdrosnych spojrzeń. Naszą radość okazaliśmy na tysiąc sposobów a motocykl po takim "chrzcie" będzie musiał sprawować się wzorowo - tego jesteśmy pewni.

07.02.2015

Cowboy Night

Dziki Zachód: cowboye, wytworne damy, saloon, Colty, Winchestery, napad na bank i oczywiście bójka…
W taką scenerię przenieśliśmy się w nocy 7 lutego 2015r. W rytmach cowboyskiej muzyki w rewelacyjnym wykonaniu zespołu OLD FRIENDS, pośród dobiegających zewsząd wystrzałów i panującego zapachu prochu i whisky spędziliśmy wyjątkowy wieczór. Byliśmy świadkami mrożącego krew w żyłach pojedynku na rewolwery a na ekranach podziwiać mogliśmy rozległe prerie, wąwozy, napad na pociąg, Indian,… Przy muzyce w stylu country, we wspaniałych nastrojach bawiliśmy się przednio a strzelaninom, bójkom i złotej gorączce nie było końca. I jak tu nie kochać westernów (?...)

Zobacz galerię

31.01.2015

Sylwester

Na powitanie Nowego Roku w skromne progi WSCH stawiło się kilkadziesiąt osób. Suto zastawione stoły, rewelacyjna muzyka oraz wspaniałe towarzystwo sprawiło ze ta noc była wyjątkowa. Bawiliśmy się do białego rana a życzeniom pomyślności , zdrowia oraz dobrobytu nie było końca.

22.01.2015

Karpacz 2015

My się zimy nie boimy! Choć nasze Harleye śpią zimowym snem w garażach i mimo pozornie biernej pory roku chcemy się spotykać i wspólnie spędzać możliwie najwięcej czasu. Dlatego właśnie powstał pomysł, by w środku zimy wybrać się w polskie góry, do Karpacza. Spędziliśmy tam uroczy, gorący weekend wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Bardzo cieszy nas fakt, że łączą nas nie tylko motocykle Harley Davidson.

Zobacz galerię

17.01.2015

Nadanie barw WSCH

Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana... 17 stycznia 2015r. to dzień wielkiej zmiany, zmiany dla West Side Chapter, oraz przede wszystkim dla dwóch jego nowych członków: Karola Krysińskiego oraz Sebastiana Owsianika, którzy wtedy właśnie stali się pełnoprawnymi członkami klubu. Tradycyjnie, nim dostąpili tego zaszczytu, obowiązani byli przejść „chrzest”, podczas którego naprawdę dzielnie sprostali postawionym zadaniom i choć nie było łatwo, dowiedli iż z całą pewnością zasługują na klubowe barwy oraz odznaki z wybitymi unikalnymi numerami: 56 i 57. Chłopaki, daliście czadu. Ogromne gratulacje!

Zobacz galerię

20.12.2014

Wigilia

W sobotę, 20 grudnia, spotkaliśmy się na tradycyjnej Wigilii West Side Chapter. W świątecznym anturażu spędziliśmy spokojne i ciepłe chwile z naszymi rodzinami. Wigilijne stoły uginały się od przepysznych świątecznych potraw, przygotowanych w naszych domach. Najmłodsze pociechy w oczekiwaniu na Świętego Mikołaja przystroiły przepiękną choinkę. Wraz z pojawieniem się na niebie pierwszej gwiazdki, w drzwiach naszego clubhousu pojawili się dwaj Gwiazdorzy z ogromnymi workami pełnymi prezentów, któtymi obdarowali wszystkie mniejsze i większe dzieci, nawet te mniej grzeczne. W miłej, iście rodzinnej atmosferze spędziliśmy wspaniałe chwile. Wesołych Świąt oraz pomyślnego nowego roku!

Zobacz galerię

15.11.2014

Listopadowa noc w rytmie Reggae

Gorące jamajskie rytmy, kolorowi Rastafarianie, wyrazisty bit perkusyjny, luuuz - to klimat imprezy, której głównym celem było rozgrzanie zimnej nocy listopadowej... Zespół LaGuardia oraz DJ Funky zadbali o ścisk na parkiecie i wesołe twarze wszystkich gości. W atmosferze równości, radości i pełnego optymizmu bawiliśmy się do późnej nocy. Zielony, żółty i czerwony - zastanawialiście się może kiedyś, skąd taka kolorystyka świateł na skrzyżowaniach???

Zobacz galerię

14.11.2014

III Polish Focus Group we Wrocławiu

Obrady odbyły się w dniu 14.11.2014 o godzinie 19.00 w Clubhousie HOG Chapter Wrocław Poland.  Podczas obrad w sympatycznej klubowej atmosferze omówiono najważniejsze sprawy które wydarzyły się w chapterach w 2014 roku oraz ustalono wspólny terminarz na sezon 2015

Terminy wspólne dla HOG przyjęte na III Polish HOG Focus Group:

- Gdańsk HELL 28-31.05.2015 HOG Gdańsk

- Warsaw – HOG Rally 26-28.06.2015 HOG Warszawa

- Karpacz 06-09.08.2015 Zlot HOG Wrocław

- Grzybobranie 18-20.09.2015 West Side Chapter Poznań

Zobacz galerię

25.10.2014

Walne Zebranie 2014

Corocznym i zarazem najważniejszym wydarzeniem statutowym West Side Chapter Poznań jest Walne Zebranie, podczas którego podsumowujemy roczną działalność Klubu oraz jego Władz a także wybieramy Zarząd na kolejny okres i wyznaczamy najważniejsze cele związane z działalnością Klubu. Zgodnie z porządkiem zebrania, ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie ze swej całorocznej działalności, na podstawie którego uzyskał absolutorium. Następnym etapem był wybór Prezydenta, którym pozostał Bartosz Śliwocki. Prezydent zaproponował skład nowego Zarządu, który w głosowaniu uzyskał akcept Członków WSCh. Aktualnie Klub reprezentowany jest przez Zarząd w składzie: Prezydent - Bartosz Śliwocki, Vice Prezydent - Rafał Makowski, Skarbnik - Artur Strzelec, Sekretarz - Paweł Kubacki. W kolejnym kroku z radością zdecydowaliśmy o przyjęciu w poczet Członków WSCh Karola Krysińskiego i Sebastiana Owsianika. Zyskaliśmy również nowego Prospecta, Grzegorza Napierałę.

26.09.2014

Wspomnienie o Zbyszku

Minął kolejny, szósty już rok odkąd nie ma z nami Zbyszka Ranisia. 26 września spotkaliśmy się przy jego grobie skąd udaliśmy się do Clubhousu by wraz z najbliższymi Zbyszka powspominać jego wspaniałą osobę. Choć zwykło się mawiać, że czas goi rany, trudno się czasem zgodzić z takim twierdzeniem...

Zobacz galerię

13.09.2014

West Side Chapter Saturday Night 13 TH

W sobotę, 13 września wybuchła, mam wrażenie długo wyczekiwana impreza, na której bawiliśmy się wraz z licznym gronem zaproszonych gości. Zabawie towarzyszył świetny występ zespołu Grandpas, który zadbał o naprawdę gorącą atmosferę. Okazji do świętowania było wiele lecz najważnieszą dla wszystkich motocyklistów jest obchodzona w tym roku 111 rocznica założenia firmy Harley Davidson, której do tej pory jeszcze nie uczciliśmy. Nasz poznański Dealer, V-Force obdarował na tę okoliczność wszystkich motocyklistów bawiących na naszej imprezie firmowymi, praktycznymi suwenirami. Bawiliśmy się wspaniale i mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się w podobnym składzie.

29.08.2014

Prague Harley Days

Pod wodzą Windziarza spora ekipa wybrała sie na weekend do Pragi. Dróżka przebiegła szybko i bezpiecznie. Praga przywitała nas bardzo dobrym piwem i Becherovką.  Po zalogowaniu sie na zlocie wyruszyliśmy na podbój Starówki i Hradczan. Nasz organizator, sponsor "pokuty" w metrze, dzierżąc skrupulatnie przygotowany plan wycieczki przewodził ekipie. Zapoznawał nas ze wspaniałymi czeskimi smakołykami, co niektórych bardzo zmęczyło :). Powrót w strugach deszczu. Bardzo dziękujemy za przewodnictwo Windziarzowi oraz za wspaniały pomysł. Weekend okazał sie niesamowitą wspólną zabawą.

Zobacz galerię

12.08.2014

Mazury & Warsaw Rally 2014

Nadszedł wyczekiwany wtorek 12 sierpnia. Ekipa w składzie: Maciej , Artur, Wiesiek, Bartek, Tomek Szczypior, Romuald, Michael, Marcin, Rafał, Janusz, Tomek Wdowczyk, Włodek, Remik, Marek Tartak i Sebastian Owsianik ruszyła na Mazury! Piękną nasza Polska jest i basta! Szczególnie wtedy, kiedy przed nami krętej drogi wstęga, prowadzi do krainy 1000 jezior!

09.06.2014

Biograd na Moru

W poniedziałek zwarta ekipa umówiła sie na wyjazd do Chorwacji. I nie byłoby w tym nic szczególnego gdyby nie to, że przygody zaczęły sie już przy zbiórce. Jedyna nasza gaźnikowa Ela odmówiła posłuszeństwa i nie chciała z nami jechać. Oczywiście żeby jej nie było przykro to także jedyny Road - Glide także troszkę zaczął szwankować. Po krótkiej naradzie jak zwykle daliśmy radę - START, pojechaliśmy wszyscy. Pierwszy postój w Zabrzu i dalej już do Chorwacji. W Chorwacji na pierwszym noclegu gościnnie nas nie przywitali, ale zupełnie nam to nie przeszkadzało. Kolejny poranek jak zwykle punktualnie start i kolejny cel, Dubrownik - wspaniały wieczór i atmosfera. Niestety znaleźli sie maruderzy, którzy do Dubrownika nie dojechali - oficjalnie pojechali rozeznać teren zlotu :) W drodze z Dubrownika po raz pierwszy na nas popadało, ale i tak daliśmy radę. W hotelu godne przywitanie przez maruderów i się zaczęło. Oczywiście opalanie, relaks pyszne jedzonko i rewelacyjna atmosfera. Tak wypoczęliśmy, że na zlot popłynęliśmy statkiem - barwy były!!!!  Jedyna taka grupa - na bogato. Droga powrotna to już inna historia: Chorwacja tak nas polubiła, że robiła wszystko abyśmy nie wyjeżdżali. Cała droga pod wiatr, a na estakadach to zwiewało mocno. Na szczęście nikomu w naszej grupie nic się nie stało, jednak kilka bików leżało - przykro. Do domu wróciliśmy wszyscy szczęśliwie. Dzięki za super atmosferę - na 100% jeszcze to powtórzymy.

Zobacz galerię

06.05.2014

St. Tropez

Ponad  1700 km do celu  –  8’ Harley Davidson Euro Festival  - Saint Tropez.  Nareszcie wiosna w pełni, więc cały pierwszy dzień spędziliśmy  na motocyklach pokonując 1000km.  Zasłużony odpoczynek w Salzburgu przy lokalnych napojach, sznyclu oraz radosnych przyśpiewkach intonowanych przez brata Romka był dopełnieniem dnia. Dzień drugi to malownicza trasa do San Remo, pięknego miasta włoskiej Riwiery, które wywiera ogromne wrażenie na każdym podróżniku. Po zwiedzaniu zasmakowaliśmy w specjałach kuchni śródziemnomorskiej w lokalnej Trattorii. Kolejny dzień to wyjazd do Saint Tropez przy widoku Lazurowego Wybrzeża, gdzie wraz z dwunastoma tysiącami fanów prawdziwych motocykli rozpoczęliśmy Festival. Piękna plaża, świetne koncerty oraz lokalne wycieczki:  wyjazd do Cannes krętymi nadbrzeżnymi drogami, wycieczka morska do Saint Tropez, gdzie spotkaliśmy nieśmiertelnego Żandarma wypełniły nam czas, a wszystko to przy pięknej pogodzie. I trzeba było wracać … Francja pokazała nam swoje zakorkowane autostrady a Niemcy prawdziwą wiosenną pogodę w postaci ciągłego opadu wody. Pomimo to, dotarliśmy szczęśliwie do domów w iście rekordowym czasie.   Pokonaliśmy niemalże 4000km w siedem dni,  świetnie bawiąc się zarówno na drodze jak i na ‘postoju’.

Zobacz galerię

25.04.2014

Inauguracja sezonu West Side Chapter

No i wreszcie przyszedł ten czas - oficjalne otwarcie sezonu West Side Chapter. Spotkaliśmy sie w Soplicowie.  Było nas wielu a zabawa trwała do białego rana. Gospodarz ośrodka przywitał nas po staropolsku - szklaneczką pitnego miodu. Potem biesiada i troszkę zabawy ruchowej. W rzucie workiem siana wygrał oczywiście Majkel, zaś nasz "pracownik biurowy" - Dekarz :) przegrał o kłos. W rzucie jajkiem parami wygrali Windziarze. W tzw. międzyczasie pooglądaliśmy szkolenie Sokołów oraz kosztowaliśmy wspaniałe smakołyki. Nie można nie wspomnieć o przygodzie przydziału pokoi - oj działo sie, działo. A co? - to już pozostanie słodką tajemnicą. Ten dzień otwarcia szczególne będzie miał także znaczenie dla naszego brata Pumy - oto po rocznym staraniu mógł z nami pojechać- GRATULACJE. Szczególne podziękowania dla Bochuna, bo po raz pierwszy w historii klubu otwarcie sezonu było zorganizowane przez jedną osobę. WIELKI "SZACUN", BYŁO WSPANIALE!!!.

Zobacz galerię

04.04.2014

Otwarcie sezonu u przyjaciół z Wrocławia

W pierwszy weekend kwietnia na zaproszenie naszych przyjaciół wybraliśmy sie sporą ekipą na otwarcie sezonu. 
Pierwsza grupa wyjechała w piątek i zahaczyła o występ Circus De Solej. Oczywiście oprócz ciekawego i wesołego występu urozmaicił nam wieczór nasz wspaniały brat Puma - jaki jest każdy wie - zawsze pełen humoru i niesamowitych pomysłów. W sobotę rano w strugach deszczu wyruszyły dwie ekipy. Pierwsza z Wrocławia pod wodzą naszego Vice Prezydenta, druga zaś prowadzona przez Robala z Poznania. Spotkaliśmy sie po drodze i z godnością wjechaliśmy na przyjęcie do pięknego, historycznego zameczku w Krzyżowej. Miło Nas powitano i zaczęła się zabawa. Wspólne biesiadowanie urozmaicała wspaniała kapela "zz top" (polskie wydanie, ale nie ma się czego wstydzić). Bardzo dziękujemy braciom z HOGa wrocławskiego za zaproszenie oraz wspaniałe przyjęcie.

Zobacz galerię

02.03.2014

Motocykliści wspólnie dla Ukrainy

W niedzielę, 2 marca wsparliśmy swym uczestnictwem akcję charytatywną "Motocykliści wspólnie dla Ukrainy" zorganizowaną w związku z aktualną sytuacją na Ukrainie. Cel akcji to przede wszystkim pomoc oraz wyrażenie poparcia dla narodu ukraińskiego w dążeniu do demokracji. Wydarzenie miało miejsce na poznańskiej Malcie przy mecie toru regatowego i urozmaicone zostało licznymi atrakcjami, m.in. występami artystów oraz szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy. Partnerem akcji był poznański Dealer motocykli Harley Davidson, V-Force.

Zobacz galerię

28.02.2014

Urodziny i osiowe

Ostatni dzień lutego to czas w którym świętowaliśmy z powodu kilku uroczystości. Były nimi: dwunasta rocznica powstania West Side Chapter Poznań, urodziny naszej najwspanialszej Beaty oraz "osiowe", tj. uroczyste powitanie dwóch nowych maszyn: Electry Romualda oraz Street Glida Krzycha. Impreza do skromnych nie należała; wznieśliśmy toast z okazji urodzin naszego klubu, kolejny za zdrowie jubilatki a nowe maszyny "ochrzciliśmy" szampanem. Sylwester, założyciel WSCH, zdmuchnął dwanaście świeczek rozpalonych na specjalnym, okazjonalnym torcie. A za górami, za lasami, swe urodziny obchodził nasz przyjaciel z Kaliningradu - Igor. W związku z tym, iż nie mogliśmy osobiście złożyć mu życzeń, wysłaliśmy mu je wraz z załączoną fotką obrazującą wszystkich świętujących w naszym clubhousie. W świetnych nastrojach spędziliśmy wspaniały wieczór za który dziękujemy organizatorom oraz zespołowi Dirty Doctors, który zapewnił oprawę muzyczną na naiwyższym poziomie.

Zobacz galerię

21.02.2014

Bal kostiumowy

Choć bal kostiumowy jest naszą coroczną tradycją i odbył się już po raz tzw. enty, nie można powiedzieć, że kreatywność nasza, czy też naszych znajomych sprawiać by mogła wrażenie wyczerpanej. Więcej - z roku na rok kreacje stają się coraz bardziej zaskakujące a nasz dystans do samych siebie... Nie sposób oddać w słowach tego, co odczuć można jedynie będąc na takiej imprezie. Polecam wszystkim taką zabawę oraz galerię, która znacznie lepiej opowie tę historię :-)

Zobacz galerię

17.01.2014

Przyjęcie nowych Czonków

17 stycznia 2014 roku mieliśmy zaszczyt świętować z okazji oficjalnego przystąpienia w poczet Członków West Side Chapter Poznań, pięciu nowych Braci: Leszka Bogdańskiego, Witka Bratkowskiego, Krzysztofa Kłosowicza, Krzysztofa Kubiaka oraz Teodora Myszkowskiego, których przyjęcie do Klubu przegłosowaliśmy podczas ostatniego Walnego Zebrania w listopadzie ub. roku. Tak licznego "chrztu" nie pamiętamy... Tradycyjnie już, zanim "nowicjusze" otrzymali swe kamizele oraz odznaki z numerami, musieli pozytywnie przejść ostateczną próbę. Postawiliśmy im trudne zadania weryfikujące ich stan ducha, które zostały przez chwatów zaliczone celująco. Od dziś West Side Chapter Poznań uświetnił się o pięciu wspaniałych, wyjątkowych ludzi, którzy podzielają nasze pasje oraz pozytywny stosunek do życia. 51, 52, 53, 54 i 55 to numery odznak naszych nowych Braci.

Zobacz galerię

21.12.2013

Wigilia

W sobotę, wczesnym popołudniem zebraliśmy się wraz z naszymi rodzinami na kolejnej już klubowej, uroczystej Wigilii. Złożyliśmy sobie życzenia i przy świątecznie przystrojonych stołach zakosztowaliśmy tradycyjnych potraw. Ogromną radość, nie tylko najmłodszym, sprawiło pojawienie się dwóch Gwiazdorów, którzy obdarowali wszystkie dzieci wyczekiwanymi prezentami. W rodzinnej, świątecznej atmosferze spędziliśmy wspaniały, wyjątkowy wieczór. Życzymy wszystkim  spokojnych i radosnych Świąt.

Zobacz galerię

29.11.2013

Andrzejki 2013

Wypadające w tym roku w sobotę święto wszystkich Andrzejów stało się genialnym pretekstem dla naszej piątkowej, hucznej imprezy. A że mamy wśród nas oseska Andrzeja, pretekst przenikał się z prawdziwą okazją do świętowania imienin naszego dostojnego brata. Andrzejkowa zabawa otwarta była dla wszystkich naszych znajomych, którzy - mamy nadzieję - bawili się równie dobrze jak my sami. Solenizant zebrał moc życzeń i nie krył z tego powodu wzruszenia a jego spontaniczna, barwna przemowa, choć przykrócona nieco, pozostawi w naszych sercach i umysłach niezwykle wartościowy przekaz.

21.11.2013

POLISH HOG FOCUS GROUP - 2nd Meeting, Warszawa

W dniu 21 listopada 2013 w Warszawie odbyło się spotkanie pod nazwą „Polish HOG Focus Group – 2nd Meeting " . To drugie po roku czasu spotkanie Prezydentów polskich chapterów HOG. Tym razem gospodarzem był Warsaw Chapter Poland H.O.G. Podsumowano wspólne przedsięwzięcia w roku 2013 i ustalono terminarz promowanych polskich imprez w 2014 roku, organizowanych przez polskie chaptery .
Omówiono sytuacje w poszczególnych klubach, zasady ich funkcjonowania oraz wzajemnej współpracy. Kolejne spotkanie – za rok.

Zobacz galerię

02.11.2013

Walne Zebranie WSCH

W sobotę, 02.11.2013r.  odbyło się Walne Zebranie West Side Chapter Poznań. Spotkaliśmy się w celu podsumowania minionego roku działalności WSCH oraz ustalenia strategii na kolejny okres. Obecny Zarząd przedstawił sprawozdanie ze swej rocznej działalności i uzyskał absolutorium. Następnie, metodą tajnego głosowania wybraliśmy Prezydenta, którym po raz kolejny został Bartosz Śliwocki. Zgodnie z jego decyzją nie zmienił się dotychczasowy skład Zarządu West Side Chapter. Z radością zadecydowaliśmy również o przyjęciu w poczet WSCH pięciu nowych Braci: Leszka, Witka, dwóch Krzyśków oraz Teodora.

24.10.2013

Oslo Motor Show 2013

Z inicjatywy miłościwie nam panującego VP i gościnności Pantery, brata naszego, udaliśmy się 24 października do Oslo. Plan był prosty: zebrać inspiracje na nadchodzący sezon... A gdzie ich szukać jak nie na największej w Skandynawii imprezie customowej? W mocnej ekipie spędziliśmy 4 dni odkrywając, podpatrujac i planując jak tu upiększyć, ulepszyć i podrasować nasze motocykle... A jak już odkryliśmy, podpatrzylismy i zaplanowaliśmy, to już tylko pozostało nam podbić stolicę Wikingów. Dziękujemy "legionowi Oslo" :)

Zobacz galerię

19.10.2013

110TH ANNIVERSARY OF HARLEY DAVIDSON Z WEST SIDE CHAPTER

Rok 2013 to czas celebrowania 110 rocznicy powstania legendarnej motocyklowej marki Harley Davidson. Od początku roku na całym świecie mają miejsce liczne imprezy towarzyszące obchodom tej znaczącej rocznicy organizowane przez Harleya. Członkowie West Side Chapter uczestniczyli tego lata w uroczystościach związanych ze świętem HD podczas festiwalu w Rzymie lecz w związku z praktycznie zakończonym już sezonem motocyklowym postanowili kolejny raz uczcić to święto, tym razem wraz z przyjaciółmi w naszym Clubhousie. Doznań duchowych dostarczył nam występ goszczącego u nas już nie po raz pierwszy elektryzującego zespołu LaGuardia a nad oprawą muzyczną po koncercie i w czasie jego przerw zadbał energiczny D.J. powodując, iż gorąca atmosfera spontanicznej zabawy towarzyszyła nam i naszym gościom do późnej nocy...

Zobacz galerię

20.09.2013

Grzybobranie z Harleyem

Mija kolejny sezon i choć trochę to smutne, weekend 20-22 września podarował nam ogromną porcję radości, której doświadczyć mogliśmy podczas pobytu na tradycyjnym już Grzybobraniu z Harleyem u naszych przyjaciół w Ośrodku Wypoczynkowym Karina w Pszczewie. Analogicznie do poprzednich edycji imprezy, wydarzeniu towarzyszyło całe mnóstwo atrakcji. Jeszcze w piątek zespół Honky Tonk Brodhers zagrał dla nas bardzo energetyczny koncert. W sobotę było trudniej, ponieważ trzeba było wybrać spomiędzy trzech atrakcji: grzybobrania oraz jednej z dwóch wycieczek motocyklowych - do Parowozowni Wolsztyn lub do bunkrów Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień. Choć wybór nie był łatwy, nie było przegranych. Wszyscy, bez względu na to jaką podjęli dezyzję, wrócili bardzo zadowoleni. Popołudniem chętni mogli spróbować przelotu motolotnią, wziąć udział w licznych konkursach, m.in. strzeleckim oraz piłkarskim a nieustraszeni asystowali mistrzom Aikido w pokazie tej niezwykłej sztuki walki. Niewątpliwie największą duchową atrakcją był wieczorny, elektruzujący i mistyczny występ niekwestionowanej gwiazdy - zespołu Krzak, który swym czarem zahipnotyzował bezwzględnie każdego. Nie sposób wyrazić wspaniałe emocje, których dostarczyli nam organizatorzy: Renia i Dino. Bardzo dziękujemy im oraz całemu Zespołowi O.W. Karina za wspaniałą gościnę.

Zobacz galerię

13.09.2013

Harz 2013

To już tradycja!!! Nasz brat Szczypior na zaproszenie swojej siostry zorganizował kolejny wyjazd w góry Harz. Podróż minęła bardzo szybko, na bezprawiu (niestety nikt z naszego Zarządu nie mógł pojechać) prowadził Szczypior vel Struś Pędziwiatr. Ugoszczeni zostaliśmy po królewsku, atmosfera nieprzeciętna... Bawiliśmy się na całego i choć pogoda nas nie rozpieszczała, nic nie było w stanie popsuć naszych świetnych nastrojów. Bardzo dziękujemy organizatorowi i oczywiście Siostrze za wspaniałą gościnę i mile spędzony czas. Na pewno tam wrócimy!!!

15.08.2013

Malta Rally 2013

Długi weekend: 15-18.08.2013r. to wspanniale spędzony czas w Poznaniu na Malta Rally 2013. Z ogromną przyjemnością przybyliśmy na cieszący się dobrą sławą zlot, gdzie w atmosferze wykwintnej zabawy spędziliśmy czas długiego, sierpniowego weekendu. Zgodnie z tradycją Organizator zapewnił całe mnóstwo atrakcji towarzyszących, m.in.: Wyścig Smoczych Łodzi, występy zespołów rockowych, wycieczkę do Szreniawy, Wielką Paradę przez miasto Poznań i wiele, wiele innych. Z nieukrywaną dumą obwieszczam, że piątkowym przedpołudniem po zaciętej walce, załoga West Side Chapter po raz drugi z kolei zajęła pierwsze miejsce w Wyścigu Smoczych Łodzi zapewniając tym sobie tytuł niepokonanego mistrza imprezy z cyklu Malta Rally w tej dyscyplinie! Bardzo dziękujemy pozostałym drużynom za zaciekłą rywalizację i gratulujemy wywalczonych lokat. W sobotę wraz z przyjaciółmi z Gdańsk Chapter Poland wybraliśmy się na krótką wycieczkę do Zaniemyśla na mały obiadek a po powrocie znów oddaliśmy się urokom zlotu. Podsumowując, był to świetnie spędzony czas. Czar zlotu organizowanego na poznańskiej Malcie ma ogromną moc. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na premierę przyszłorocznej imprezy Warsaw Rally. Czekamy z utęsknieniem i wielką ciekawością.

03.08.2013

Demo Truck Tour 2013

W sobotę, 03 sierpnia 2013r. u naszego Dealera, V-Force miała miejsce tradycyjna już, cykliczna impreza promująca najwspanialsze maszyny świata - motocykle Harley Davidson. Również tradycyjnie, dodatkowo z ogromną radością pomogliśmy Dealerowi w realizacji próbnych jazd testowymi Harleyami. Kilkanaście razy przejechaliśmy trasę próby motocykli eskortując grupy śmiałków chcących zasmakować jazdy legendarnymi motocyklami. Za wyjątkiem jednej kraksy w której ucierpiał jeden z naszych sprzętów, dzień zaliczamy do bardzo udanych, choć w związku z panującym tropikalnym upałem kosztował nas wiele wysiłku. Trzymamy kciuki za Bohuna oraz jego Road Kinga, by jak najszybciej znów mogli razem cieszyć się ze wspólnie przejechanych tysięcy kilometrów.

Zobacz galerię

23.07.2013

Transylvanian Bike Week

Transylvanian Bike Week – praktycznie wszystko mówi za siebie. 1300 km do celu w wielkim upale, wspaniała ekipa, wspaniałe nastroje i to co kochamy najbardziej - nasze wspaniałe maszyny. Wybraliśmy się prawie wszyscy. Wtorkowy poranek - krótka odprawa i śmigamy. Pierwszy postój: Słowacja, Preszów a następnego dnia dalej do celu. Po przejechaniu rumuńskich bezdroży trafiamy na zlot w Fagaras. Wielkie przywitanie na zamku Drakuli, zmęczenie…, zakwaterowanie i zaczęło się ……. JJJ W trakcie zlotu spotkaliśmy grono przyjaciół z Polski. Zwiedziliśmy piękną trasę Transfogaraską, Braszów oraz miejsca kultu Rumunów. W trakcie zlotu nasz Prezydent obchodził po raz kolejny 18 – te urodziny. Po królewsku nas ugościł w regionalnej knajpce. Wieczorem życzenia otrzymał nie tylko od Nas ale od wszystkich uczestników zlotu. Specjalny prezent muzyczny Prezydent otrzymał od naszego przyjaciela Kramka – Prezydenta H.O.G. Warszawa. Odśpiewał dla niego wraz z kapelą coś niesamowitego, niepowtarzalnego, nie do opisania. Niestety te trzy dni na miejscu minęły super szybko. Zebraliśmy się znów rankiem i wio. Budapeszt, Zamek Międzylesie no i osiągnęliśmy cel. Wyjazd jak każdy nasz – fantastyczny pełny przygód i super atmosfery. A i oczywiście nie obyło się bez psikusów naszych bików – Robal (nasze bezpieczne plecy) zgubił tłumik, zaś Windziarza motor odmawiał co rusz posłuszeństwa, aż na końcu psiknął i też dojechał bez tłumika. Wielkie dzięki wszystkim za wspaniale spędzony czas.

Dodaj galerię

13.06.2013

Przyjęcie nowych Członków - Roma 2013

Podczas pobytu w Rzymie zaplanowaliśmy trochę nietypowe przyjęcie nowych Członków do West Side Chapter. Zaszczytu tego dostąpili Włodek Makowski i Remigiusz Berndt. Oczywiście chłopaki sprawdzili się już jako osoby godne klubowych kamizelek, jednak zgodnie z tradycją musieli poddać się ostatecznej weryfikacji. Panowie wykazali się głęboką wiedzą o WSCh. Pokazali też, że nie straszne im magiczne mikstury sporządzone według przepisów samego Panoramiksa. Sam Gajusz Juliusz Cezar zabiegałby o takich legionistów. Ale oni są już nasi! Po wyczerpujących testach Włodek i Remik otrzymali kamizele z rąk Prezydenta a następnie wykazując się zwinnością, sprytem i inteligencją wyłowili z wody swe odznaki. Od tej chwili są pełnoprawnymi Członkami West Side Chapter. 49 - Włodek i 50 - Remik to kolejne numery na "blachach" prężnie rozwijającego się West Side Chapter Poznań. 

Zobacz galerię

11.06.2013

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu!!!

Wtorek, 11.06.2013 to dzień początku wyprawy do Wiecznego Miasta na Harley-Davidson 110th Anniversary Celebration in Rome. Wystartowaliśmy razem ze słońcem- 6:15 i w świetnych humorach ruszyliśmy w drogę...

02.06.2013

Dzień Dziecka

Jak co roku nasz wspaniały brat - „konstruktor dachów drewnianych” -  zorganizował wspaniałą zabawę dla naszych pociech. Spotkaliśmy się w Zagrodzie Traperskiej. Dzieciaki zapoznały się z „budową konia” oraz zabawiły się na całego obcując ze zwierzątkami. Oczywiście były także wspaniałe konkurencje sprawnościowe: przeciąganie liny, wyścig na nartach czy przenoszenie wiader na orczyku.  Niestety nasi bracia nie dali rady w przeciąganiu liny i z pełnym impetem wygrały dzieciaki z mamusiami. Na zakończenie wszyscy uraczyliśmy się wspaniałym drożdżowym plackiem, „wodo-żurem” – jak to nazwała Mariolka oraz wspaniałym mięskiem z ogniska. Dzieciaki na koniec otrzymały dyplomy oraz wspaniałe odznaki traperskie wykonane ze strusich jaj. Jak zwykle wielkie DZIĘKI dla Organizatora.

Zobacz galerię

31.05.2013

Urodziny V-Prezydenta oraz chrzest nowych maszyn

Piątkowy wieczór, 31 maja to czas uroczystości naszego Vice Prezydenta, który tego właśnie dnia świętował swe urodziny. Wraz z nim radowali się: Marcin, Krzychu, Teodor, Witek i Leszek. Ta piątka właśnie postanowiła uczcić zakup nowych motocykli. Okazji wiele więc i ranga imprezy niemała... Uroczyście złożyliśmy życzenia naszemu Jubilatowi a pozostałym chłopakom pogratulowaliśmy świetnych maszyn. Prezydent "ochrzcił" je butlą szampana. Impreza rozhulała się wzorowo a ze wsząd dochodził swąd spalonej gumy. Tak właśnie powinno być na motocyklowych imprezach :-)

Zobacz galerię

17.05.2013

Super Rally Wrocław 2013

W dniach: 16-19.05.2013 miała miejsce międzynarodowa impreza FH-DCE Super Rally, która w tym roku odbyła się we Wrocławiu. Oczywiście na imprezie nie mogło zabraknąć West Side Chapter Poznań! Na miejsce dotarliśmy piątkowym popołudniem i w pełni oddaliśmy się zlotowej atmosferze. Wieczorem udaliśmy się na niezapomnianą kolację do jednej z wrocławskich restauracji. Następnego dnia po motocyklowej paradzie przybyliśmy na zorganizowane przez Dealera HD Appaloosa oraz HCWP afterparty. Niestety wszystko co piękne szybko się kończy, dlatego mając tę wiedzę wykorzystaliśmy każdą chwilę... To był naprawdę udany wyjazd, świetny pod każdym względem...

Zobacz galerię

12.05.2013

"Zaślubiny z wiatrem"

W niedzielę 12 maja w Kościańskim Ośrodku Kultury miała miejsce promocja książki Bożeny Stróżyk "Zaślubiny z wiatrem" poświęcona pamięci jej córki, Agaty. Z przyjemością skorzystaliśmy z zaproszenia i liczną grupą uczestniczyliśmy w tym niezwykłym wydarzeniu.  Recytowane w poetyckim klimacie fragmenty książki zarówno przybliżyły jej charakter jak i dały zarys opowieści o pełnym pasji życiu wyjątkowej dziewczyny oraz rozpaczy jej rodziców. Agata zginęła w lipcu ubiegłego roku jadąc na wakacje swoim Harleyem. Miała 22 lata.

Zobacz galerię

27.04.2013

Rzut Beretem III

Sobota, 27 kwietnia 2013, godz. 10:00, V-Force - to czas i miejsce zbiórki inaugurującej rajd oficjalnego otwarcia sezonu harleyowskiego 2013 zgodnie z kalendarzem V-Force i West Side Chapter. Rzut Beretem III to już trzecia edycja imprezy integrującej miłośników i użytkowników motocykli Harley Davidson. Konwencja tegorocznego rajdu to POKER RUN, w którym wszyscy uczestnicy podzieleni na grupu rywalizowali o zdobycie najwyższej ilości punktów przyznawanych za wiedzę, sprawność oraz układ losowanych kart. Wyjazd grup poprzedzony był szkoleniami z pierwszej pomocy oraz zasad bezpiecznej jazdy. Po takim przygotowaniu rajd ruszył. Zabawa polegała na zlokalizowaniu poszczególnych stacji, wykonaniu zadań unikalnych dla każdej ze stacji i dotarciu z możliwie największą ilością zdobytych punktów do celu. Podczas wieczornej zabawy uhonorowano zwycięzców, choć w gruncie rzeczy czuć się takimi mogli wszyscy uczestnicy imprezy, gdyż zabawa była przednia a artyści na scenie oraz goście na sali, dali naprawdę dużego ognia. Życzymy wszystkim motocyklistom bezpiecznego i równie udanego całego sezonu.

Zobacz galerię

19.04.2013

Piąte urodziny Gdańsk Chapter Poland North Side

Piątkowym wczesnym popołudniem, kilkunastoosobową grupą wyruszyliśmy do Gołunia w Borach Tucholskich, gdzie uczestniczyliśmy w święcie z okazji piątej rocznicy powstania Gdańsk Chapter Poland North Side. To niewątpliwy zaszczyt i ogromna radość dzielić radość z naszymi przyjaciółmi z okazji tak ważnego wydarzenia. Dziękujemy za wspólne świętowanie i życzymy kolejnych jubileuszy, które miejmy nadzieję, rownież świętować będziemy razem :-)

Zobacz galerię

16.04.2013

HOT 2013 H.O.G. OFFICER TRAINING

W dniach 18-21.04.2013 w Milwaukee miał miejsce HOT 2013 H.O.G. OFFICER TRAINING. Z tego właśnie powodu rześka ekipa West Side Chapter (Tubiś, Zyga, Windziasz, Majkel, Marian oraz Sweterek) wybrała sie na konferencję do HOGa w mieście Harleya Davidsona. Podczas pierwszych trzech dni pobytu poznańska ekipa brała czynny udział w szkoleniach o tematyce związanej z organizacją eventów oraz konferencjach na temat zacieśniania kontaktów z Dealerami. Korzystając z pobytu za wielką wodą grupa odwiedziła fabrykę oraz muzeum Harleya zaś podczas długich wieczorów zacieśniała stosunki z chapterami z USA oraz innych krajów. Niewątpliwie dużą niespodzianką było poznanie grupy harleyowców z Milwaukee, gdzie nasza ekipa została zaproszona na chrzest nowego członka - oj, kolejni wstępujący do WSCh będę się mocno pocić przed nadaniem barw :-)  W drodze do Chicago grupa odwiedziła Volo museum gdzie mogła zapoznać się z historią amerykańskiej motoryzacji. Podczas pobytu w Chicago na zaproszenie naszego przyjaciela Leszka, nasi turyści spotkali się z Polonią w słynnej karczmie Szałas.  Resztę czasu wolnego przeznaczyli na wizyty u dealerów Harleya z okolic Milwaukee jak i Chicago oraz na spoglądanie z drapaczy na malownicze okolice. Powrót z ciężkimi walizami zakończył się szczęśliwie.

Zobacz galerię

06.04.2013

Przyjęcie imieninowo urodzinowe

Sobotni wieczór szóstego kwietnia należał do szanownych jubilatów oraz solenizantów, mianowicie: Mariolki, Sławy, Marka oraz Zbychów - Dekorza i Windziarza. Tego wieczoru mieliśmy ogromną przyjemność bawić się na imprezie imieninowo urodzinowej naszych wspaniałych przyjaciół w sympatycznym gronie zaproszonych gości. Świętującym złożyliśmy życzenia a w ich imieniu Windziarz wygłosił bardzo barwną przemowę. W rytmach muzyki granej na żywo, naładowani wielką energią, oddaliśmy się gorącym tańcom. Solenizantom i jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz galerię

02.03.2013

POLISH HOG CHAPTERS PARTY

W sobotę, 02.03.2013r. w naszym Clubhousie miała miejsce bardzo sympatyczna impreza, na której integrowaliśmy się z przybyłymi szacownymi gośćmi z pozostałych polskich Chapterów. Spotkanie, choć przygotowane u nas, z założenia miało być wspólnym party i dlatego staraliśmy się, by przygotować je tak aby wszyscy czuli się bardzo swobodnie. W celu uatrakcyjnienia imprezy zaprosiliśmy wirtuoza gitary, Leszka Cichońskiego, który wraz z Łukaszem Łyczkowskim dał wspaniały, mistyczny koncert wywołując w nas zachwyt i podziw. Równie gorący i elektryzujący był przygotowany jako kolejna atrakcja pokaz gimnastyczny, który - sądząc po aplausie - również spowodował szybsze bicie serc. Drugi marca to także dzień urodzin naszego Sekretarza, Dina, który w tym roku obchodził swe święto w tak wyjątkowych okolicznościach. Dinowi raz jeszcze życzymy stu lat oraz kolejnych urodzin w podobnym anturażu. Myślę, że miniony wieczór śmiało można zaliczyć do wyjątkowo udanych i że będziemy go jescze długo i miło wspominać...

Zobacz galerię

23.02.2013

Bal Kostiumowy

23 lutego 2013, gdy nastał wieczór, w naszym Clubhousie pojawiły się postaci z innych światów - to za sprawą osobliwego, acz tradycyjnego już Balu Kostiumowego im. Zbyszka Gromadzińskiego. Jak co roku, wodze wyobraźni przybyłych na bal gości okazały się mocno puszczone co mocno ubarwiło nasz bal. Za sprawą dopisujących humorów, spontanicznie ogłosiliśmy konkurs na najzabawniejszy kostium, który jednogłośnie wygrała P. Anna G. otrzymując, prócz nagrody, gromkie owacje. Bal kostiumowy po raz kolejny okazał się naprawdę fajnym wydarzeniem. Tak luźnej atmosfery nie jest w stanie zapewnić żadna inna impreza...

Zobacz galerię

15.02.2013

Walentynki

14 lutego to dzień zakochanych i dlatego właśnie w piątek, 15 lutego 2013 bawiliśmy się w duchu miłości na cyklicznej już zabawie walentynkowej. Odpowiednio przystrojone wnętrze naszego Clubhousu wprawiło wszystkich w romantyczny, wręcz poetycki nastrój towarzyszący bawiącym się parom. I tak w świetle świec i przy nastrojowej muzyce spędziliśmy kolejny wspaniały wieczór.

08.02.2013

Wesele

8 lutego 2013r. mieliśmy zaszczyt gościć na ślubie syna naszego brata - Zbyszka Zandeckiego. Para Młoda: Dominika i Jakub złożyli sobie przysięgę małżeńską w obecności świadków i przybyłych gości. Po ceremonii zaślubin udaliśmy się w miejsce uroczystości weselnej, na której bawiliśmy się świętując szczęście młodych małżonków oraz radość ich rodziców. Wznieśliśmy niejeden toast za Młodą Parę i oddaliśmy się zabawie do ostatniego tchu... Następnego dnia w naszym Clubhousie miały miejsce równie huczne poprawiny. Dominice i Kubie życzymy szczęścia na nowej drodze życia i dziękujemy za możliwość uczestniczenia w ceremonii ślubnej oraz na wspaniałym weselu.

02.02.2013

Turniej Piłkarski

W sobotę skoro świt, sekcja sportowa West Side Chapter ochoczo zerwała się z łóżek by stawić się silną reprezentacją na II Turnieju Piłki Halowej Klubów Motocyklowych o puchar Motofani 2013. Drużyny reprezentujące inne kluby motocyklowe także licznie stawiły się do rozgrywek, których poziom w tym roku był naprawdę wysoki. Wszystkie zespoły dzielnie się spisały a rywalizacja była ogromna. Duch sportu towarzyszył drużynom do końca a kibice odwzajemniali to gorącym dopingiem. Sport to zdrowie a sportowa rywalizacja dodatkowo integruje. Dziękujemy wszystkim drużynom za imponujące emocje towarzyszące rozgrywkom...

Zobacz galerię

31.12.2012

Sylwester 2012

Minął kolejny rok... Prastarym zwyczajem, w tym szczególnym dniu, spotkaliśmy się na imprezie sylwestrowej, by pożegnać mijający, 2012 rok i z radością i nadzieją przywitać nadchodzący - 2013. Wraz z gośćmi bawiliśmy się w rytm gorącej muzyki serwowanej przez DJ-a. Punktualnie o północy wznieśliśmy toast szampanem na cześć Nowego Roku oraz wystrzeliliśmy w niebo serię fajerwerków. Następnie nie pozostało już nic poza szaloną zabawą... Życzymy wszystkim szczęśliwego 2013 roku!!!

Zobacz galerię

21.12.2012

Wigilia

Choć wsród nas nie ma wielu "świętoszków", tradycję cenimy. W piątek, 21 grudnia zasiedliśmy przy klubowym wigilijnym stole, na którym - zgodnie ze zwyczajem - pojawiło się ze trzydzieści potraw. Dzieci z małą pomocą troszkę starszych, przyozdobiły piękną choinkę. Gwiazdą wieczoru był oczywiście ... Gwiazdor, który jak co roku hojnie obdarował prezentami wszystkie nasze pociechy. Wszystkim, którzy rozrabiali, tym razem się upiekło, gdyż wspomniany Gwiazdor miał przykrótką rózgę. Było naprawdę sympatycznie i świątecznie. Życzę wszystkim tak ciepłej atmosfery w Święta i na co dzień.

Zobacz galerię

07.12.2012

Nadanie Barw 2012

Liczna rodzina to szczęśliwa rodzina. I choć ilość nigdy nie powinna stać przed jakością to jednak w kupie siła! 7 grudnia 2012r. nasza klubowa familia powiększyła się o dwóch pełnoprawnych członków. Są nimi: Tomek Wdowczyk i Marek Kubacki. Mimo, iż chłopaki sprawdzili się niejednokrotnie podczas motocyklowych wojaży, tradycji stało się zadość - musieli oni bowiem przejść ostateczny test sprawdzający przygotowany przez ubiegłorocznych abiturientów wspieranych przez Zbycha Windziarza. Zgodnie z oczekiwaniami, śmiałkowie celująco poradzili sobie ze wszystkimi zadaniami, które uwierzcie, do łatwych nie należały i z całą pewnością poskutkowały bólem głowy... Chłopaki otrzymali swe kamizele z pełnymi Barwami oraz blachy z numerami. Od tej chwili Tomek jest numerem 47 a Marek to "czterdziestka ósemka". Chłopaki, gratulujemy i cieszymy się, że jesteście z nami!!!

Zobacz galerię

01.12.2012

Czterdziecha Kudłatego

Czterdzieści lat minęło... Słowa klasyka zawsze aktualne. Bo niby komu czterdziestka nie strzeliła inaczej niż niepostrzeżenie? Któż w dniu czterdziestych urodzin nie spoglądał w lustro i nie doszukiwał się podobieństw do inżyniera Karwowskiego?? I wreszccie, komu przez cały tydzień przed i miesiąc po, nie dawała spokoju ta przygnębiająca melodia??? Na szczęście tym razem trafiło na ... Kudłatego, który zaprosił nas na swe urodziny do naszego ulubionego ośrodka wypoczynkowego Karina w Pszczewie. Mogliśmy tam szczerze uczcić jubileusz Włodka. Przy suto zastawionych stołach, muzyce na żywo i towarzyszącej serdecznej gościnie, świętowaliśmy urodziny Przyjaciela, gdyż przecież czterdziestkę obchodzi się raz w życiu :-) A jak najlepiej okazać szacun poważnemu jegomościowi? Zabawą do rana, oczywiście. I tak też było! Włodek, jeszcze raz: wszystkiego najlepszego i pamiętaj, że gdy Cię czas pogania, przodem puszczaj drania bo masz czterdzieści nowych lat!!!

Zobacz galerię

29.11.2012

Polish HOG Focus Group Meeting, 29.11.2012, Poznań

W dniu 29 listopada 2012 powstała Polish HOG Focus Group . W jej skład wchodzą Prezydenci wszystkich polskich chapterów HOG. Pierwsze spotkanie odbyło się w West Side Chapter Poznań Clubhouse z dodatkowym udziałem wybranych Oficerów z każdego Klubu. Główny cel grupy to wzajemna współpraca i wymiana doświadczeń oraz ustalenie wspólnych kierunków działania.

 

Zobacz galerię

23.11.2012

Andrzejki z WSCH

Już od miesiąca staraliśmy się informować wszystkich naszych znajomych o imprezie andrzejkowej, którą zorganizowaliśmy 23.11.2012r. Zaproponowaliśmy, by zabawa odbyła się w stylu tal siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Nasi wspaniali goście podchwycili pomysł... Cofnęliśmy się w czasie. Takie deja vu. Grunt to świetna zabawa a nasi goście dobrze wiedzieli jak ją rozkręcić. Było kolorowo, wesoło i trochę sentymentalnie. Świetna atmosfera, wspaniali biesiadnicy,... Ja już tęsknię za kolejnym party.

Zobacz galerię

27.10.2012

Walne Zebranie 2012

W sobotę, 27.10.2012r. miało miejsce coroczne Walne Zebranie West Side Chapter Poznań. Spotkaliśmy się celem podsumowania minionego okresu działalności WSCH, ustalenia strategii na kolejny rok oraz wyboru nowych Władz klubu. Na zebraniu przedstawiono sprawozdanie z działalności  Zarządu w ostatnim cyklu rocznym, na podstawie którego Zarząd uzyskał absolutorium.  Następnie przyszedł czas na wybór nowego Prezydenta, którym ponownie został wybrany Bartosz Śliwocki. Nowo wybrany Prezydent West Side Chapter przedstawił propozycję nowego Zarządu w dotychczasowym składzie, który został jednogłośnie zatwierdzony. Ostatnim oficjalnym punktem spotkania było głosowanie nad przyjęciem do klubu nowych członków. Wszystkie głosowane kandydatury uzyskały nasz akcept.

Zobacz galerię

20.10.2012

Święto po czterokroć

Któż z nas nie lubi zabawić się na imprezce urodzinowej lub imieninowej któregoś ze swoich przyjaciół? Odpowiedź jest jedna: wszyscy lubią! A gdy imprezę takową zorganizuje czwórka solenizantów i jubilatów, wtedy jest szał. 20 października bawiliśmy się na przyjęciu urodzinowo - imieninowym Niny, Violetty, Janusza oraz Rafała. Zabawa od samego początku do samego końca była naprawdę gorąca. Jubilatom i solenizantom życzymy tradycyjnych stu lat a wszystkim czytającym ten wpis proponuję wznieść toast za nieustające ich zdrowie...

Zobacz galerię

06.10.2012

Wyjazd do Sopotu

W związku z zaproszeniem naszych przyjaciół z Gdańsk Chapter Poland North Side, delegacja WSCH wybrała się na wybrzeże. Sobotnim popołudniem dotarliśmy do gdańskiego Dealera Harleya, gdzie - podobnie jak w całym kraju - trwał weekend dni otwartych. Jakiś czas później udaliśmy się do hotelu w Sopocie, by się rozpakować. W recepcji czekała na nas wielka niespodzianka - Vice President, który w tajemnicy ukrywał swój przyjazd, czym sprawił nam ogromną, niespodziewaną radość. Wieczorem spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi z gdańskiego Chapteru w Dream Club, gdzie w osobliwej atmosferze lokalu mogliśmy swobodnie pokonwersować. Gdy postanowiliśmy wrócić do hotelu, w całym Sopocie zgasło światło. Najwyraźniej znak był to, że czas kończyć i wracać do domu :-)

Zobacz galerię

29.09.2012

Ucho od śledzia

Ucho od śledzia to tajny kryptonim imprezy, której gospodarzem był tym razem nasz przyjaciel Krzysztof. Krzysztof zorganizował swe imieniny, na które zaprosił wszystkich członków West Side Chapter oraz znajomych spoza klubu. Impreza była naprawde mocna a ekipa zwarta. Pewnie zastanawiacie się skąd kryptonim (?) ... Sekret ten znają tylko Ci, którym dane było tam być...

26.09.2012

Pamięci Zbyszka

To już czwarty rok, kiedy nie ma wśród nas Zbyszka - Kancika. We środę, 26 września umówiliśmy się w naszym Clubhousie, skąd pojechaliśmy na grób Zbyszka. Zapaliliśmy znicze, powspominaliśmy... Następnie wróciliśmy do Clubhousu, by w gronie przyjaciół spędzić ten wyjątkowy wieczór.

21.09.2012

Grzybobranie 2012

Tradycja to rzecz święta! Najlepiej wiedzą o tym Gospodarze cyklicznego już Grzybobrania, na które po raz kolejny zaprosili nas Dino z Renatą. Wczesnym popołudniem w piątek, 21 września przyjechaliśmy do ośrodka Karina w Pszczewie, gdzie jak zawsze zostaliśmy powitani po królewsku. Z każdą godziną było juz tylko coraz huczniej.  Ci, którzy nie czują stracha polatali motolotnią a twardziele zagrali w paintball. Wieczorem bawiliśmy się na koncercie zespołu Cree. W sobotę, oczywiście tradycyjnie, wybraliśmy się na grzyby. Po powrocie z pełnymi, mniej lub bardziej koszami i z dobrymi humorami, dalej korzystaliśmy ze wspaniałej gościny. Wieczorem znów daliśmy czadu, tym razem na koncercie zespołu A.S.O. Niezwykłą niespodzianką był występ dwóch pieczonych prosiąt, który dopełnił zarówno świetność samego wieczoru, jak i nasze żołądki... Jest jedna zła strona pobytu u Dinów - to chwila kiedy trzeba wyjeżdżać. Niestety i nas ona dopadła ... w niedzielę.

15.09.2012

Latino Party

Konsekwencja to według nas pożądana cecha. Dlatego, skoro zorganizowaliśmy imprezę z okazji początku lata, postanowiliśmy uczcić także jego schyłek. Latino Party to najlepsza konwencja zabawy na taką okazję... Gorące rytmy i autorytet Tequili spowodowały, że zarówno my jak i nasi Goście poczuliśmy się jak rasowi Latynosi. Poruszeni żywiołowymi rytmami i żarliwą atmosferą przetańczyliśmy całą noc...

Zobacz galerię

06.09.2012

Wycieczka w góry Harz

6 września to dla części z nas dzień wyjazdu na wycieczkę w góry Harz, gdzie zaproszeni zostaliśmy przez siostrę naszego brata - Szczypiora. Szczęśliwcy, którzy wybrali się na tę wyprawę nie szczędzą słów zachwytu, radości i wdzięczności za wspaniałą gościnę i szereg atrakcji przygotowanych przez Gospodarzy. Ich czar oraz urok miejsca sprawiły, że planujemy wybrać się tam ponownie.

Zobacz galerię

16.08.2012

Malta Rally 2012

Zlot na Poznańskiej Malcie to już, rzec można, Warszawska tradycja :-) Od czwartkowego popołudnia zagościliśmy na Malta Rally 2012., po wcześniejszej wyprawie do Bydgoszczy, gdzie przywitaliśmy przybyszy z Kaliningradu, którzy wraz z nami dotarli na miejsce. Rankiem następnego dnia żwawa drużyna West Side Chapter stawiła się do Wyścigów Smoczych Łodzi, które ... wygrała!!!! Gratulacje dla reprezentacji! Oczywiście, gratulacje należą się również wszystkim pozostałym drużynom.  Z nami przegrać to jak wygrać - jak powiedział kiedyś klasyk :-) Zlotowa atmosfera sprawiła, iż czas tak szybko biegł, że nie wiadomo kiedy zrobił się wieczór, potem kolejny... W międzyczasie w sobotę, wraz z ekipą z gdańskiego Chapteru wybraliśmy się na przejażdżkę do czarującej knajpy położonej w malowniczym miejscu nad jeziorem. I znów nastał wieczór, i znów było wesoło,... Malta Rally to naprawdę fajne wydarzenie. Z utęsknieniem będziemy wyczekiwać na kolejną jego odsłonę.

Zobacz galerię

11.08.2012

Demo Truck & After Party

W sobotę, 11 sierpnia 2012r. u naszego Dealera, V-Force miała miejsce duża impreza promująca motocykle Harley Davidson: Demo Truck 2012. Wzorem poprzednich lat pomogliśmy Dealerowi w realizacji próbnych jazd Harleyami. Poprowadziliśmy kilkanaście grup chętnych przetestować najwspanialsze motocykle świata!

22.07.2012

Norwegia

Niedziela, 22 lipca 2012r. to dzień wyjazdu na przejażdżkę po Norwegii. Siedem motocykli plus auto serwisowe to skład grupy, która ruszyła na podbój norweskich dróg. Celem pierwszego dnia podróży jest prom w Świnoujściu. Później jeszcze tylko kilka godzin przeprawy przez Bałtyk i lądujemy w Norwegii...

10.07.2012

Bieszczady Rally

Ekstremalny wyjazd w Bieszczady chodził nam po głowach już od kilku sezonów. Temat dobrze już dojrzał, więc nastał najwyższy czas na realizację planu. Kilku największych twardzieli z WSCH spakowało tylko to, co niezbędne: śpiwory, namioty, strzelby i kilka konserw, by wyryszyć na egzotyczną wyprawę w nieprzyjazne środowisko.

30.06.2012

Bike Island

Rankiem w sobotę, 30 czerwca, grupą kilku motocykli, wyruszyliśmy do Lubieszewa, by zawitać na Internationale Bike Island Day. Po dotarciu na miejsce mogliśmy rozkoszować się urokami miejsca zlotu oraz atrakcjami przygotowanymi przez Organizatorów. Mimo, że pogoda nas nie oszczędziła, miło będziemy wspominać tę przejażdżkę.

23.06.2012

Summer Paty

W sobotę, 23 czerwca odbyła się, organizowana z radości nadejścia wyczekiwanego lata, impreza Summer Party. Niebawem wszyscy wsiądą na swe motocykle i wyruszą ku słońcu. Koniec czerwca to ostatni moment, by spotkać się poza trasą i zabawić. Wykorzystaliśmy tę chwilę. Zabawa była bardzo gorąca.

Zobacz galerię

10.06.2012

Tor Poznań

W niedzielę, 10.06.2012r. spotkaliśmy się na Torze Poznań, by pod okiem kierowcy wyścigowego, Teodora Myszkowskiego doskonalić swe umiejętności jazdy motocyklem. Przed zajęciami praktycznymi miało miejsce szkolenie teoretyczne, prowadzone oczywiście przez mistrza. Po bezcennym wykładzie i rozgrzewce na "ósemkach" udaliśmy się na tor, gdzie mogliśmy w praktyce przećwiczyć teorię przekazaną nam przez Teodora. To nieocenione doświadczenie. Takich treningów nigdy za wiele, wszak bezpieczna, świadoma jazda to cel, do którego powinni dążyć wszyscy.

Zobacz galerię

01.06.2012

Dzień Dziecka

Pierwszego dnia czerwca corocznie świętujemy Dzień Dziecka. W tym roku nasze dzieci bawiły się w Murowanej Goślinie. Zabawę zorganizowali: Zbychu - Cieśla i Marek - Tartak. Dzieciaki wzięły udział w licznych konkursach i zabawach. Sądząc po uśmiechniętych buźkach, bawiły się świetnie. I o to chodziło...

Zobacz galerię

18.05.2012

Road Glide

Mamy nowego członka rodziny! Nasz Vice Prezydent Rafał stał się szczęśliwym posiadaczem wspaniałego CVO Road Glide. Piękna maszyna i piękna z nich para...

08.05.2012

St. Tropez

Tradycja to rzecz święta i trzeba ją szanować. Każdego roku wybieramy się na dłuższą przejażdżkę w jakieś fajne miejsce na zlot HD. W tym roku padło na Saint Tropez...

05.05.2012

Klamka zapadła

5 maja 2012 to dzień, którego na pewno nigdy nie zapomną Madzia i Majkel. To najważniejszy dzień w ich życiu. Tego bowiem dnia przysięgli oni sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz, że się nie opuszczą...

03.05.2012

Wieczór panieński

Wieczór, 3 maja 2012r. należał do naszych Pań. To wieczór panieński Madzi, która uszczęśliwiła naszego brata, Majkela. Niestety, z wiadomych względów, nie mam wiedzy na temat przebiegu tego wieczora.

28.04.2012

Rzut beretem

Sobotnim rankiem spotkaliśmy się u naszego Dealera - V-Force skąd grupami wyruszyliśmy na rajd "Rzut beretem II". Impreza została zorganizowana z okazji rozpoczęcia sezonu 2012. Rajd polegał na odnalezieniu punktów kontrolnych, na których każdy z uczestników musiał wykazać sie wiedzą i umiejętnościami, za co każda z grup była punktowana. Po wykonaniu wszystkich zadań spotkaliśmy się w malowniczo położonym hotelu w Wągrowcu, gdzie mogliśmy odpocząć po wyczerpującym dniu i oddać się zabawie. Było uroczo. Pogoda dopisała a organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji. Następnego dnia, ubawieni i wypoczęci udaliśmy się na przejażdżkę do domów.

12.04.2012

Wieczór kawalerski

Środek tygodnia, czwartek... To żadna przeszkoda kiedy w grę wchodzi wieczór kawalerski naszego brata! Ten wieczór należał do Majkela, który zdecydował się na poprawę swego jestestwa. Jednak, zgodnie z tradycją, musiał udowdnić nam, że podoła zadaniu. Majkel pozytywnie przeszedł wszystkie testy, które zgotowali dla niego doświadczeni bracia. Może się żenić. Jest gotów. Pani będzie zadowolona...

16.03.2012

Urodziny, imieniny,...

Piątek, 16.03.2012 to dzień wielkiej kumulacji! Świętowaliśmy z okazji urodzin oraz imienin szacownego grona jubilatów i solenizantów: Sławy, Mariolki, Violetty, Ewy, Tomka, Zbycha Windziarza, Zbycha Cieśli, Marka oraz Waldka! Po złożeniu życzeń bawiliśmy się do białego rana. Wszystkim obchodzącym swe święto tradycyjnie życzymy stu lat!

10.03.2012

Urodziny Dina

Dziś, tj. w sobotę 10.03.2012r. jesteśmy goszczeni u naszego Sekretarza, Grzegorza Mikołajczaka. Świętujemy z niepowtarzalnej okazji, bowiem Dino obchodzi oooookrągłą rocznicę swoich urodzin! Dino - Sto lat, sto lat,...

03.03.2012

10th. Anniversary

"26 lutego 2002 roku o godzinie 12.00 w siedzibie dealera Harley Davidson w Poznaniu..." - te słowa to początek - początek genezy West Side Chapter i samego klubu. Tak, to już 10 lat!!! Dziesięć lat istnienia, przyjaźni, pasji, zabawy, rozwoju,... To wielkie święto WSCH!!! Chcąc podzielić się naszą radością, zaprosiliśmy inne kluby motocyklowe oraz znajomych, którzy zawsze są blisko nas, na uroczystą imprezę urodzinową. Takiego święta jeszcze nie obchodziliśmy...

27.01.2012

Bal Przebierańców

Jak karnawał to karnawał... Coroczną już tradycją jest w West Side Chapter kolorowy bal przebierańców. To swoisty test na naszą wyobraźnię oraz dystans do siebie samych. Szczęśliwie, zarówno my, jak i nasi znajomi wiemy co to poczucie humoru! Tego wieczoru nikt nie był sobą. Mimo to atmosfera jakaś swojska. Było wesoło, miło i dowcipnie. A co złego to nie my!!! :-)

21.01.2012

Turniej piłkarski

Nastała zima, śnieg przypruszył ulice, Harleye odpoczywają w garażach z utęsknieniem wyczekując wiosny. W sobotę 21.01.2012 sekcja sportowa West Side Chapter wzięła udział w międzyklubowym turnieju halowej piłki nożnej zorganizowanym przez Tadeusza Suchomskiego z "Motofanów". Oprócz naszej drużyny w rywalizacji uczestniczyło wiele drużyn z zaprzyjaźnionych klubów motocyklowych. Rozgrywkom od samego początku do ostatniego gwizdka towarzyszyły ogromne emocje. Wszystkie drużyny prezentowały najwyższy poziom a nasza w jednym z meczów pokonała swoich przeciwników :-) Turniej piłkarski to naprawdę świetna inicjatywa. Miejmy nadzieję, że uda się jeszcze zorganizować podobne imprezy by jakoś przetrwać zimę. Aby do wiosny...

Zobacz galerię

31.12.2011

Sylwester 2011

31 grudnia to dla większości z nas magiczna data. Dzień, w którym żegnamy stary rok i o północy z radością i nadzieją witamy nadchodzący. Z tej okazji urządziliśmy bal sylwestrowy, na który przybyliśmy wraz z zaproszonymi gośćmi. Impreza "wystartowała" z impetem o godzinie dwudziestej. Zaproszony D.J. zadbał o to, by od samego początku było gorąco na parkiecie. W atmosferze hucznej zabawy doczekaliśmy nastania nowego, 2012 roku, który powitaliśmy tradycyjną lampką szampana przy rozświetlających niebo fajerwerkach a po noworocznych życzeniach i toastach oddaliśmy się już tylko radosnej zabawie. Życzymy wszystkim, by nowy rok był przynajmniej tak kolorowy, wesoły i udany jak nasz bal sylwestrowy!!!

Zobacz galerię

17.12.2011

Wigilia

W sobotę 17.12.2011r. spotkaliśmy się wraz z rodzinami na klubowej Wigilii. Zgodnie z tradycją zasiedliśmy przy świątecznym stole, złożyliśmy sobie życzenia a przy pięknie przystrojonej choince gwiazdor rozdał prezenty, które największą frajdę sprawiły najmłodszym. To był naprawdę miły, prawdziwie świąteczny wieczór.

Zobacz galerię

02.12.2011

Uroczyste nadanie Barw

2 grudnia 2011r. to dzień wielkiego święta West Side Chapter! To dzień, w którym nasi nowi klubowi Bracia: Paweł Kubacki, Janusz Remlein i Marek Krotecki otrzymali Barwy WSCH. Tradycyjnie już, zanim tak się stało, chłopaki musieli zmierzyć się z kilkunastoma zadaniami utwierdzającymi nas w przekonaniu dokonania trafnej decyzji o przyjęciu ich do naszego grona. Cała trójka dzielnie przeszła niełatwy test. Wszyscy otrzymali "pełne" kamizele wraz z członkowskimi numerami: (kolejno) - 44, 45, 46. Wielkie gratulacje dla Pawła, Janusza i Marka!!! Lecz nadanie klubowych Barw to nie jedyna okazja do świętowania tego wieczoru. Życzenia zlożyliśmy i toast wznieśliśmy z okazji urodzin Renaty Dinowej oraz imienin Baśki - sto lat dziewczyny, sto lat,... Rownież stu lat i dużo, dużo miłości życzymy Majkelowi i Madzi, którzy tego dnia obwiescili nam, iż Magda przyjęła oświadczyny Michała. Brawo!!!

Zobacz galerię

25.11.2011

Urodziny Andrzeja

Uroczystość z 25.11.2011 na długo zostanie w naszej pamięci. Tego wieczoru spotkaliśmy się na urodzinach Andrzeja Mietlarka. To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie - w clubhousie nastała atmosfera elegancji i niezwykłego bon tonu. Na cześć szanownego Jubilata skroiliśmy aż trzy torty i wznieśliśmy niejeden toast. Najbliżsi Andrzeja podzielili się z nami wspomnieniami z minionych lat. Było bardzo miło a zabawa trwała do rana. Andrzeju, dziękujemy i życzymy tysiąca lat, gdyż sto to dla Ciebie zdecydowanie za mało!

Zobacz galerię

18.11.2011

Party

Jako, że zima zbliża się wielkimi krokami, dnie coraz krótsze a wieczorami ciemno i ponuro, zorganizowaliśmy energetyczne party. Na imprezę zaprosiliśmy swoich znajomych a nasz dealer V-FORCE przybył ze swymi Klientami. Goście dopisali, zarówno swą liczebnościa jak i świetnymi nastrojami dzięki czemu bawiliśmy się wspólnie w rytm gorących taktów serwowanych przez D.J.-a. To nie pierwsze i na pewno nie ostatnie tego typu wydarzenie. Dla takich chwil naprawdę warto organizować tego typu spotkania.

Zobacz galerię

22.10.2011

Walne zebranie 2011

W sobotę, 22.10.2011r. miało miejsce najważniejsze, coroczne zebranie West Side Chapter Poland - Walne Zebranie. Spotkaliśmy się pełnym składem celem podsumowania minionego, rocznego okresu działalności WSCH, ustalenia strategii na kolejny rok oraz wyboru nowych Władz klubu. Zebraniu przewodniczył Jerzy Konieczny, który przedstawił sprawozdanie z działalności kończącego swą kadencję Zarządu, na podstawie którego Zarząd uzyskał absolutorium. Przełomowym wydarzeniem była rezygnacja Sylwestra Michałka z funkcji Prezydenta, któremu na znak wdzięczności i podziękowania za wieloletnie przewodnictwo oraz wielkie zaangażowanie podziękowaliśmy gromkimi oklaskami. Następnie przyszedł czas na wybór nowego Prezydenta, którym po tajnym głosowaniu został jednogłośnie Bartosz Śliwocki. Nowo wybrany Prezydent West Side Chapter przedstawił propozycję nowego Zarządu w składzie: Vice Prezydent - Rafał Makowski, Skarbnik - Artur Strzelec, Sekretarz - Grzegorz Mikołajczak. Nowy Zarząd został zatwierdzony w zaproponowanym składzie. Ostatnim oficjalnym punktem spotkania było głosowanie nad przyjęciem do klubu nowych członków. Głosowaniu poddane zostały trzy kandydatury: Paweł Kubacki, Janusz Remlein i Marek Krotecki. Wszystkie trzy osoby uzyskały akcept.

14.10.2011

Impreza urodzinowo - imieninowa

W piątek, 14.10.2011 bawiliśmy się na uroczystej imprezie urodzinowo - imieninowej, zorganizowanej na cześć naszych przyjaciół: Jadzi, Niny, Rafała i Marcina. Gospodarze ugościli nas naprawdę godnie. Był piękny i smaczny tort, życzenia i ogrom wspaniałej zabawy. Jubilatom i Solenizantom życzymy "stu lat"!!!

Zobacz galerię

23.09.2011

Grzybobranie 2011

W piatek, 23.09.2011r. udaliśmy się do naszych Przyjaciół Dinów, do ośrodka Karina w Pszczewie na klubowy zlot z okazji ofijalnego zkończenia sezonu 2011!!! Na miejscu czekało na nas całe mnóstwo wszelakich atrakcji, począwszy od rewelacyjnego koncertu Nocnej Zmiany Bluesa poprzez grzybobranie i na swietnej, wieczornej zabawie udekorowanej fajerwerkami kończąc. Naprawdę nie jestem w stanie opisać jakości pobytu - było wybornie. Mamy nadzieję, że zloty w Pszczewie kończące następne sezony na stałe wpiszą się w obowiązkowy kalendarz imprez WSCH. Dziękujemy Renacie i Dinowi za wspaniałą gościnę i nieopisane wrażenia!!!

Zobacz galerię

07.09.2011

Faaker See 2011

7 września 2011r. - wyjazd na European Bike Week Faaker See 2011!!! Impreza ta tradycyjnie juz wpisana jest w obowiazkowy kalendarz West Side Chapter. W tym roku na festiwal wyruszyło trzynaście motocykli oraz auto asekuracyjne. Po przebyciu ponad 1000km., we czwartek przed godzina dziewiętnastą, grupa dotarła na miejsce.

Zobacz galerię

02.09.2011

Stare Drawsko

Weekend, 02-04.09.2011r. to czas, który w niewielkim gronie spędziliśmy na Pojezierzu Drawskim. Mimo panującej ostatnio huśtawki pogodowej, dobra, wręcz rewelacyjna aura towarzyszyła nam przez cały czas wyprawy. W piątkowe popołudnie dotarliśmy do malowniczo położonego ośrodka nad jeziorem Żerdno gdzie w szampańskich nastrojach spędziliśmy przemiły wieczór przy ognisku. Następnego dnia odbył się wysokiej klasy turniej strzelecki połączony z zawodami w boule. Po zaciętej rywalizacji przyszedł czas na podsumowania a mrużące oczy jury wyłoniło zwycięzcę. Farciarz został obdarowany wartościową nagrodą. Sobotnim popołudniem wybraliśmy się na zwiedzanie czternastowiecznego zamku warownego Drahim w Starym Drawsku strzeżonego przez tajemniczą kozę i nawiedzanego przez mrocznego rycerza oraz białą damę o czym mogliśmy przekonać się na własne oczy :-) To był naprawdę miły wyjazd a wszystko za sprawą przebojowych organizatorów: Jurka, Zbyszka i Macieja!!!

Zobacz galerię

12.08.2011

Malta Rally 2011

W dniach: 11-14.08.2011r. na poznańskiej Malcie miał miejsce organizowany przez Warsaw Chapter Poland zlot motocykli Harley Davidson - Malta Rally 2011. Oczywiście, na tak prestiżowej imprezie nie mogło zabraknąć West Side Chapter, którego liczebność została zauważona przez Organizatorów i nagrodzona drugim miejscem w tej kategorii. Gospodarze jak zawsze zadbali o jakość imprezy, której program przewidywał liczne konkursy, wycieczki, rozrywkę i całe mnóstwo okazji do integracji. W sobotę, wraz z grupą Gdańsk Chapter Poland, udaliśmy się do oddalonego o ok. 150 km Pniewa celem zwiedzania fragmentu jednego z najciekawszych obiektów architektury militarnej XX wieku w Europie - Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. Po drodze zawitaliśmy do Dinów, którzy uraczyli nas krzepiącym, pysznym obiadem. Część teamu WSCH, która nie zdecydowała się na przejażdżkę do Pniewa wzięła udział w paradzie HD przez Poznań. Podsumowując, impreza bardzo udana. Bawiliśmy się świetnie. Bardzo dziękujemy Organizatorom za wspaniale spędzony czas na Malta Rally 2011!

Zobacz galerię

15.07.2011

To był Ślub...

15 lipca 2011 r. to dzień, który poczynił głęboką zmianę w życiu naszego harleyowego brata Zbyszka oraz jego rodziny. Tegoż właśnie dnia Zbyszek wydał jedną ze swych córek za mąż. Z tego powodu mięliśmy niezwykłą przyjemność eskortowania limuzyny wiozącej Młodą Parę do ślubu. Korowód ruszył spod domu Panny Młodej do oddalonego o kilka kilometrów kościoła, skąd po ceremonii zaślubin, podążył do miejsca uroczystości weselnej. Narobiliśmy po drodze trochę huku, więc z całą pewnością okoliczni mieszkańcy oraz przechodnie mogli dowiedzieć się o szczęściu Agaty i Pawła. Na wystawnym weselu bawiła się zaproszona przez Młodą Parę "delegacja"  West Side Chapter. Następnego dnia, w sobotę, w naszym Clubhousie odbyły się równie okazałe poprawiny, na których wszyscy mogliśmy świętować. Młodej Parze życzymy szczęścia na nowej drodze!!!...

Zobacz galerię

08.07.2011

Polanów 2011

Zlot motocykli w Polanowie już na stałe wpisał się w kalendarz imprez WSCH. Dlatego właśnie i w tym roku kilkuosobowa, mocna ekipa odwiedziła to miejsce. Program imprezy uświetnił występ grupy Perfect. Pamiętacie na pewno piosenkę "Chcemy być sobą". Nasze chłopaki mięli te słowa w swych głowach, dlatego wszelkie wydarzenia mające miejsce na tym wyjeździe zostały opatrzone klauzulą "TOP SECRET" :-)

Zobacz galerię

01.07.2011

Aeroport

1 lipca 2011r. wybraliśmy się na wycieczkę na poradzieckie lotnisko do Finow nieopodal Berlina by zagościć na RACE 61 14 th Annual Rock 'N' Race Festival. Trochę wstyd się przyznać ale z uwagi na pogodę "w kratkę" zdecydowaliśmy, że pojedziemy ... autami. Jedynymi twardzielami okazali się Dino z Renatą, którzy dołączyli do nas na swojej Electrze. Oczywiście do dziś kpią z nas przy każdej okazji :-) Na miejscu mięliśmy okazję przenieść się w inną, trudną do sprecyzowania rzeczywistość. Maszyny jakie można było podziwiać, nie pojawiają się często na ulicach. Polecamy tę imprezę, naprawdę warto to zobaczyć...

Zobacz galerię

25.05.2011

Chorwacja 2011

Chorwacja trip :-) ; droga ku słońcu, wakacjom,... Osiemnaście motocykli WSCH Poland plus Przyjaciele gnało przez Europę aby uczestniczyć w Croatia Harley Days the 20th European H.O.G. Rally. Pięknie prowadzeni, jak po sznurku przez naszego Prezydenta 2B ukulaliśmy jakieś 3000km. Pewnie nie uwierzycie ale deszcze niespokojne nas nie dogoniły :-) Robal z Elą tradycyjnie mięli przygodę z oponą ale zaradny Robal, mimo że maszynę w aucie serwisowym ukrył, dalej Harleyem - choć nie swoim - pognał. Pojeździliśmy, pozwiedzaliśmy, po..., ale nade wszystko wypoczęliśmy. Postanowiliśmy, że na pewno tam jeszcze wrócimy a Dino jeszcze niejeden dowcip opowie...

zobacz galerię

06.05.2011

Mielno 2011

Tradycyjnie już, wzorem ubiegłych lat, udaliśmy się nad polskie morze. W piątek, 6 maja kilkuosobowa, męska ekipa zebrała się w naszym Clubhousie, by wyruszyć w podróż do Mielna. Wieczorem "zlądowaliśmy" u naszego przyjaciela Jarka, gdzie mogliśmy w ciszy i spokoju odpocząć od zgiełku i codziennego pędu. Morska bryza oraz jod sprawiły, że po dwudniowym pobycie wróciliśmy do domów jak nowo narodzeni...

Zobacz galerię

29.04.2011

Rozpoczęcie sezonu 2011

29 kwietnia 2011 to dla większości początek długiego, majowego weekendu. My, tego właśnie dnia postanowiliśmy oficjalnie rozpocząć sezon motocyklowy 2011. Wybraliśmy się na relaksującą przejażdżkę z metą w pałacu w Jaszkowie. Na miejscu czekały na nas liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów: Windziarza i Majkela. Dla biorących udział w licznych zawodach przewidziane były nagrody, ale że było ich wiele - skapnęło również ignorantom :-) Czar miejsca oraz niezawodne towarzystwo dostarczyły niezapomnianych wrażeń.

zobacz galerię

15.04.2011

Urodziny Gwiazd

... Ach, cóż to była za impreza!!! 15 kwietnia, wieczorkiem, Clubhouse WSCH zapełnił się gośćmi chcącymi uczcić urodziny naszych szacownych Jubilatów: Renaty, Beaty, Jurka, Macieja i Rafała. Gospodarze imprezy zadbali o jakość trunków, przekąsek oraz oprawy. Skrupulatność Jurka w tej materii jest nam dobrze znana - wszystko było perfekcyjnie dopracowane, czego efektem była niepowtarzalna, miła atmosfera urzekająca wszystkich biesiadujących. Z głośników dobiegały gorące, zapierające dech rytmy serwowane przez DJ Jarka. Toastów wznieśliśmy tego wieczora naprawdę sporo... Jubilatom życzymy stu lat!

zobacz galerię

25.03.2011

Imieniny z urodzinami

W piątek, 23 marca 2011 świętowaliśmy z okazji imienin naszych szacownych Zbyszków: Cieśli i Windziarza oraz urodzin Dina i Szczypiorków: Sławy i Tomka. O tym jak huczna była impreza świadczy sam skład Jubilatów i Solenizantów :-) Rangę imprezy podkreśliło grono wspaniałych gości, z którymi bawiliśmy się do ostatniej iskierki zdrowia...

zobacz galerię

11.03.2011

Potrójny Chrzest

11.03.2011 to historyczna data w dziejach West Side Chapter... Właśnie tego dnia trzech naszych Braci przeszło "pasowanie" na pełnoprawnych członków Klubu. Rafał Makowski, Janusz Duszyński i Andrzej Mietlarek to bohaterowie dzisiejszego wieczoru!!! Chłopaki dzielnie walczyli o swoje kamizelki. W uzyskaniu akceptacji starszych Braci nie były w stanie przeszkodzić im ani wirus grypy, ani żadne kataklizmy,... Chłopaki dzielnie podołali wszystkim, naprawdę niełatwym zadaniom sprawdzającym, postawionym im celem ostatecznej weryfikacji. Okazało się, zgodnie zresztą z oczekiwaniami, że w drodze do wytyczonego celu nie jest ich w stanie powstrzymać żadna siła. Abiturienci utwierdzili nas w przekonaniu, że w stu procentach godni są noszenia barw West Side Chapter! Bravo CHŁOPAKI! Cieszymy się, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że takich przyjęć jeszcze wiele przed nami! Daliście wielkiego czadu! Zdrowie Przyjaciół i ...!!!

Zobacz galerię

25.02.2011

Maskarada

W sobotę 25 lutego 2011 roku przenieśliśmy się do świata zupełnie nierzeczywistego. W Clubhousie WSCH nastał wieczór grozy, horroru, baśni i humoru! Zamiast nas i naszych przyjaciół na imprezę przyszli bohaterowie ksiąg, komiksów oraz chorej wyobraźni. Nie mogło być inaczej - w tak doborowym towarzystwie zabawa musiała być wyjątkowa!!! I tak właśnie było, bal trwał do rana :-)

Zobacz galerię

19.02.2011

Urodziny Joanny

W sobote, 19 lutego 2011r. mięliśmy zaszczyt być gośćmi w naszym Clubhousie. Tak, tak, to nie pomyłka, gościliśmy na urodzinach Joanny - żony naszego przyjaciela Teodora. I choć okazja była wyniosła, uroczystość upłynęła pod znakiem miłej, bardzo wesołej zabawy. Były życzenia, piękne bukiety, prezenty oraz ... oryginalny tort wielojajeczny. Zostaliśmy ugoszczeni po królewsku. Jestem pewien, że pozostali goście podzielają te słowa. Asiu, Sto lat!!!,...

Zobacz galerię

31.12.2010

Sylwester 2010

31 grudnia 2010 spotkaliśmy się na balu sylwestrowym, który już po raz drugi mógł odbyć się w naszym obecnym Clubhousie, w którym bawiliśmy się wspólnie z zaproszonymi przyjaciółmi, przyjaciółmi przyjaciół, znajomymi,... Zabawa, jak przystało na Sylwestra, była huczna a toastów na cześć odchodzącego roku 2010, nadejścia nowego - 2011 oraz z okazji imienin naszego Prezydenta wznieśliśmy naprawdę wiele. Punktualnie o godzinie "zero", niebo nad Clubhousem West Side Chapter rozświetliły fajerwerki, po których powróciliśmy do nieustających toastów, radosnych tańców i zabawy trwającej - wydawać by się mogło - bez końca... Jak zwykło się mawiać: "Jaki Nowy Rok, taki cały rok" - tak wspaniałego roku jak wspaniała była nasza zabawa sylwestrowa życzymy wszystkim naszym przyjaciołom!!!

Zobacz galerię

17.12.2010

Wigilia 2010

17 grudnia 2010 spotkaliśmy się w rodzinnym gronie na Klubowej Wigilii. Tego dnia nasz Clubhouse opanowany został przez dzieci i młodzież, do których przede wszystkim adresowane było to spotkanie. W związku z charakterem uroczystości, tym razem nie było gromkiej imprezy, choć i ta miała na celu wywołanie radości i uśmiechu. Ubraliśmy choinkę, zasiedliśmy przy świątecznym stole, złożyliśmy sobie życzenia,... Ku uciesze wszystkich, nie tylko tych najmłodszych, odwiedziło nas dwóch Gwiazdorów. Zgodnie z tradycją grzeczne dzieci obdarowane zostały prezentami a tym najbardziej "charakternym" trochę się oberwało :-)

Zobacz galerię

26.11.2010

Urodziny Ani Cylindrowej

26 listopada 2010 świętowaliśmy na cześć Ani Gorzan - ukochanej naszego brata, Cylindra. Jak zawsze, tak i tym razem było wyjątkowo. Pierwszym prezentem urodzinowym jaki przydarzył się Ani był romantyczny nastrój przy świecach zapewniony przez dostawcę energii elektrycznej :-)  Po ponad godzinie udało się jednak uruchomić urządzenia, które bez prądu nie chcą działać i można już było bawić się w rytm energetycznej muzyki rozbrzmiewającej z głośników. Oczywiście były życzenia, tort, toasty i szalona zabawa...

19.11.2010

Urodziny Prezydenta

Zatrzęsły się mury, ziemia zadrżała ... Nie, nie, to nie trzęsienie ziemi, to urodziny naszego Prezydenta, Sylwestra. 19 listopada 2010r. Prezydent West Side Chapter obchodził swe urodziny. Z tej okazji w Clubhousie WSCH miała miejsce niecodzienna impreza! Sylwester zaprosił swoich przyjaciół, kolegów, znajomych,... Zaproszeni na urodziny goście bawili się w rytm muzyki granej na żywo przez niezwykle energetyczny zespół. Zabawa przednia! Toastów na cześć Jubilata wznieśliśmy naprawdę wiele. Sylwester, sto lat, sto lat,...!!!

30.10.2010

Walne Zebranie

W sobotę, 30.10.2010 miało miejsce najważniejsze spotkanie roku West Side Chapter - Walne Zebranie, mające na celu podsumowanie ostatniego roku, nakreślenie celów na kolejny okres oraz, co najważniejsze, wybór nowych władz Klubu.

29.10.2010

Potrójne święto

W piątek, 29.10.2010 była okacja potrójnego świętowania z okazji urodzin Bachy (4B :-)) i Marcina (Tulipan) oraz imienin Rafała. Do Clubhousu licznie przybyli zaproszeni przez jubilatów oraz solenizanta goście, którzy niewątpliwie mięli okazję godnie uczcić ich święto. Wielką atrakcją tego wieczoru okazał się żywiołowy popis gościa z Warszawy wywołujac podziw szczególnie płci pięknej. Oczywiście, były życzenia i prezenty a beztroska atmosfera urzekła wszystkich gości...

23.10.2010

Spotkanie Chapterów

W sobotę, 23.10.2010 gościliśmy w naszym Clubhousie kolegów z Chapterów: warszawskiego i gdańskiego. Spotkanie miało charakter czysto integracyjny :-) Staraliśmy się, by atmosfera była miła i zadbaliśmy o piękną oprawę spotkania. Mamy nadzieję, że się podobało...

15.10.2010

Nadanie Barw

15 października 2010r. to historyczna data dla Marcina Hercoga oraz dla całego West Side Chapter! Otóż tego właśnie dnia nasz wspomniany Przyjaciel przyjął Barwy Klubu i tym samym stal się pełnoprawnym jego członkiem...

08.10.2010

Imieniny Artura

08.10.2010 świętowaliśmy imieniny Artura (Maślak) oraz, jednocześnie, nabycie przez Niego nowego CVO, które wszak miało miejsce nieco wcześniej lecz w sezonie nie było okazji celebrować tego faktu. Impreza odbyła się, oczywiście, w naszym Clubhousie. Z relacji uczestników wiem, że zarówno imieniny jak i zakup HD zostały uczczone  nader godnie :-)

26.09.2010

Pamięci Zbyszka...

26 września 2010r. minęły dwa lata od dnia, w którym straciliśmy naszego Brata, Zbyszka Ranisia. Tego dnia spotkaliśmy się przy grobie Zbyszka, uczestnicząc wcześniej we Mszy Św. w Jego intencji...

25.09.2010

WSCH w Hong Kongu

25 września 2010 jednoosobowa "delegacja" w składzie: Cylinder, reprezentowała West Side Chapter na paradzie HD w Wam Hai w Hong Kongu! Jak powiedział nasz dzielny Brat: "Parada to rzeczywiście duuuże słowo w tym przypadku. Pojawiło się raptem czternaście maszyn i przejechało przez miasto".

24.09.2010

Impreza 24.09.2010

24 września 2010r. odbyła się kolejna już otwarta dla znajomych impreza. Ku naszemu zadowoleniu nasz Clubhouse odwiedziła ponad setka gości. Jak zawsze, tak i tym razem, party zorganizowane przez sprawdzony Team okazało się wspaniałą zabawą. Organizatorzy tradycyjnie już zadbali o dodatkowe atrakcje, m.in. fascynujący występ Przemka Knopika możliwy dzięki pomocy Dina, oraz nagrody dla naszych gości. Atmosfera beztroskiej zabawy udzieliła się wszystkim uczestnikom, którzy bawili się naprawdę świetnie...

Zobacz galerię

09.09.2010

Faaker See 2010

9 września 2010r. zebraliśmy się grupą ośmiu HD i jednego auta, by wyruszyć w podróż na największą europejską imprezę motocyklową - "European Bike Week Faaker See 2010". Choć przez większą część drogi towarzyszył nam deszcz, wyjazd śmiało możemy uznać za wspaniały!!! Przemierzyliśmy razem ponad 2700 kilometrów w ciągu pięciu dni. Uczestniczyliśmy w największym europejskim zlocie HD delektując się nie tylko pięknem motocykli, lecz także urokiem miejsca, w którym corocznie odbywa się ta impreza - krajobraz miasteczek położonych nad jeziorem w dolinie otoczonej majestatycznymi Alpami sam w sobie jest niepowtarzalny a zalany setkami tysięcy motocykli wydaje się wręcz nierealny... Mimo trochę pechowego powrotu (przebita opona w aucie, którym podróżowały nasze Dziewczyny oraz rozszarpana opona w jednym z HD) wszyscy wrócili zachwyceni wyprawą. Śmiało polecamy wyjazd na ten festiwal - kolejny już za niecały rok :-)

20.08.2010

Kołobrzeg 2010

20 sierpnia 2010 o 10:00 zebraliśmy się dużą ekipą przy naszym Clubhousie, by wyruszyć do Kołobrzegu na Polish HOG West Coast Rally. Po udanej, acz wyczerpującej podróży dotarliśmy do celu, gdzie oddaliśmy się w pełni atmosferze imprezy i urokowi Kołobrzegu. Dumnie i licznie reprezentowaliśmy nasz Chapter na zlocie, co zostało dostrzeżone i nagrodzone :-) a wystąpienie naszego Prezydenta na dłuuugo pozostanie w pamięci uczestników...

23.07.2010

Urodziny Tubisia i Teo

23 lipca 2010r. świętowaliśmy podwójne urodziny. Jubilatami byli: nasz VicePrezydent Bartek oraz nasz Przyjaciel - niedościgniony Teodor. Tego wieczoru do naszego Clubhousu zawitało bardzo wielu nietuzinkowych gości - przyjaciół Bartka i Teodora. Oczywiście były dwa torty, prezenty a szampan lał się obfitym strumieniem... Jedną z atrakcji urodzinowego przyjęcia był czarujący występ naszych zaprzyjaźnionych, ulubionych tancerzy a zarażeni  tym wydarzeniem pozostali goście pląsali do rana :-)

15.06.2010

Balaton 2010

15 czerwca 2010r. wyruszyliśmy nad Balaton by reprezentować West Side Chapter na International Harley-Davidson Festival i przy okazji zrobić wspólnie kilkaset kilometrów :-)

11.06.2010

Impreza

11.06.2010r. miała miejsce huczna impreza, na którą tłumnie przybyli zaproszeni przez członków WSCH goście...

22.05.2010

Demo Truck Tour

W weekend 22-23.05.2010r. u naszego Dealera V-Force w Poznaniu miała miejsce wyjątkowa, duża impreza - "Demo Truck Tour", na której można było przetestować każdy z obecnie produkowanych modeli Harleya. Na tę okoliczność Producent udostępnił 26 motocykli, które zostały dowiezione do V-Force ogromną ciężarówką...

14.05.2010

Wyjazd VicePrezydencki

14 maja 2010 roku grupa śmiałków z naszym Vice Prezydentem na czele, mimo bardzo niemotocyklowej pogody, wybrała się na luzacki, typowo męski, weekendowy wyjazd do Mielna. Tym razem dane nam było wypoczywać w ciszy i spokoju u naszego kolegi w Pensjonacie Villa Siesta - ulubionym ośrodku czołowych polskich piłkarzy. Zgodnie z planem było miło, wesoło i godnie... Jaro, dziękujemy za luksusową gościnę!!!

02.05.2010

Wyjazd Prezydencki

2 maja 2010 roku, na zaproszenie naszego Prezydenta, wybraliśmy się na wycieczkę do Berlina :-) Wyruszyliśmy wczesnym rankiem mnogą grupą. Po długiej podróży dotarliśmy na miejsce, gdzie mogliśmy chwilę odpocząć. Jednak Prezydent zadbał o to, by czasu na leniwy relaks nie było zbyt wiele... Tak więc po krótkim odpoczynku udaliśmy się na - jak się okazało - genialny koncert zespołu Faithless. Atmosfera była kosmiczna, tłum zwariował a podłoga falowała w rytm muzyki w skutek reakcji na szał skaczącej rzeszy funów - niesamowite wrażenie!!! Następnego ranka odwiedziliśmy salon Harleya Davidsona w Berlinie skąd wyruszyliśmy w powrotną podróż. Pogoda tego dnia była fatalna; było zimno i padał deszcz. Na szczęście, choć zmęczeni, zziębnięci i przemoknięci, wszyscy dotarliśmy do domów przywożąc ze sobą niepowtarzalne wspomnienia - bezcenne

30.04.2010

Otwarcie sezonu 2010

W piątek, 30 kwietnia 2010 roku, po długiej i uporczywej zimie oficjalnie rozpoczęliśmy sezon Westsidechapter 2010! Z tej okazji wybraliśmy się w bardzo urokliwe miejsce, do "Rancza w Dolinie" w Dąbrówce Kościelnej - wsi położonej na terenie Puszczy Zielonka w powiecie gnieźnieńskim. Przybyliśmy prawie pełnym składem a oprócz nas dotarli zaproszeni goście. Wspólna zabawa trwała niemal do rana a w tzw. międzyczasie mięliśmy okazję przejechać się po okolicy wojskowym Skotem. W sobotę przed południem wyjechaliśmy do domów by zebrać siły na dalszą wyprawę...

24.04.2010

Harley Days w V-Force

W weekend 24-25.04.2010r. u naszego Dealera V-Force w Poznaniu miała miejsce impreza "Harley Days", na ktorą zostaliśmy zaproszeni. W sobotę, 24 kwietnia spotkaliśmy się w Clubhousie skąd licznym składem wyruszyliśmy do siedziby V-Force by reprezentować Klub i być może nawiązać nowe znajomości.

07.04.2010

Otwarcie Szkoły Tańca

7 kwietnia 2010 roku, na zaproszenie naszej przyjaciółki Jadwigi Raniś, mięliśmy zaszczyt uczestniczyć w uroczystości oficjalnego otwarcia najlepszej Szkoły Tańca w Poznaniu!!! Ceremonię, oprócz smakowitego toastu, uświetniły zmysłowe oraz zdumiewająco żywiołowe pokazy tańca w wykonaniu niezwykle zjawiskowych Tancerek ... i Tancerzy. Wyszliśmy oczarowani. Jako, że szkoła Jadzi mieści się w sąsiedztwie naszego Clubhousu będziemy częściej tam zaglądać :-)

26.03.2010

Urodziny Kajetana

26 marca 2010r. przyszedł na świat Kajetan - syn naszych przyjaciół: Gosi i Daniela. Rodzicom gratulujemy a małemu Kajetankowi życzymy trafienia na łatwą i przyjemną drogę ziemskiej przygody!!!

19.03.2010

Imieniny Zbyszków

19.03.2010 ... Imieniny Zbyszków trzech!! ... Święto Trzech Króli?

"... było nas trzech, w każdym z nas inna krew, ale jeden przyświecał nam cel..." W ten wieczór śpiewał tak nie tylko Grzegorz Markowski z Perfectem ale i nasi trzej solenizanci! Dwóch Zbyszków było z nami ciałem i duchem a trzeci, Kancik ...duchem i myślami. Impreza jak zawsze u nas przednia i tym razem z ręką na Biblii możemy przysięgać, że ...oj było czadowo! Goście, tańce, błyski świateł, prezenty, lało się wręcz ...wiadrami! ...Prawie Śmigus Dyngus. Zbyszkom dziękujemy za gościnę i życzymy Im wielu kolejnych imprez razem z nami! Czy mogło być jeszcze bardziej czadowo? ...chyba nie!

05.03.2010

Nadanie Barw

5 marca 2010r świętowaliśmy wielką uroczystość Nadania Klubowych Barw naszym dwóm Kolegom: Michałowi Jurkiewiczowi (Michael) oraz Zbyszkowi Gromadzińskiemu (Windziarz). W formie ostatecznej próby Romualdo wraz ze Szczypiorkiem przygotowali dla naszych "nowicjuszy", wstępujących w szeregi West Side Chapter,  serię skomplikowanych zadań, które zainteresowani musieli wykonać zanim otrzymali Klubowe Kamizelki. Chłopaki dzielnie przeszli test i bardzo się wszyscy cieszymy, że są już pełnoprawnymi członkami WSCH. Po zaliczeniu karkołomnych zadań była nagroda - niespodzianka. Gratulacje Panowie!

26.02.2010

Bal Przebierańcow

W piątek, 26 lutego mięliśmy wyjątkowa imprezę - Bal Przebierańców. Nasz Clubhouse odwiedziły postaci z różnych szerokości geograficznych, różnych kultur, przekonań oraz okresów historycznych. Najliczniejszą grupą była jednak Szlachta. Cóż, nie wiem, czy powinno to dziwić :-) Wszyscy Goście stanęli na wysokości zadania, było bardzo wesoło i kolorowo a zabawa, jak zawsze, wspaniała

19.02.2010

Imieniny Macieja

19 lutego mieliśmy zaszczyt gościć na imieninach Macieja. Solenizant był tego dnia wyjątkowo elegancki. Wieczór upłynął przy wspaniałej zabawie. Były tańce, wyszukane rozmowy przy barze oraz inne atrakcje, które najbardziej przypadły do gustu Tubisiowi i Windziarzowi. Lubimy takie imprezy...

16.01.2010

50 urodziny Romulada

W sobotę 16 stycznia ............... Czerwony Kapturek szedł leśną drogą do babci. Podśpiewywał sobie ale nie dlatego, że było mu szczególnie wesoło, a raczej dla dodania sobie odwagi - BAŁ SIĘ WILKA! Taki wilk potrafi dobrze dopiec, zwłaszcza na starość - nawet schylić się nie można jak się za młodu zbyt długo przesiadywało na zimnych kamieniach...

08.01.2010

Impreza urodzinowa Piotra i Zbyszka

W piątek 8 stycznia spotkaliśmy się wszyscy w naszym clubhous'ie na zaproszenie Piotra i Zbyszka. Nasi jubilaci hucznie wyprawiali swoje urodziny, tym bardziej, że Cylinder obchodził okrągłą 40-stke !!! Impreza rewelacja, tańce bez końca, czyli wszystko czego nam potrzeba !!! Sto lat chłopaki !!!

31.12.2009

Sylwester 2009

Jak co roku członkowie West Side Chapter oraz przyjaciele i znajomi klubu bawili się na imprezie sylwestrowej. Zabawa była tym bardziej udana, ponieważ to pierwszy Sylwester w naszym nowym clubhouse'ie. Łącznie ok. 80 osób powitało Nowy Rok bardzo hucznie, tanecznie i z nadzieją na kolejny udany i bezpieczny sezon. Oczywiście nie zapomnieliśmy o imieninach naszego Prezydenta - Sylwestra, któremu życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego !!! Happy New Year for everybody :-)

19.12.2009

Klubowa Wigilia WSCh 2009

W piątek 18 grudnia odbyła się pierwsza impreza opłatkowa w nowej siedzibie naszego klubu. Obecni na tej imprezie byli wszyscy członkowie oraz prospekci West Side Chapter z żonami, załoga naszego dealera HD V-Force oraz spore grono przyjaciół. Bardzo dziękujemy przyjaciołom na prezenty do nowego clubhouse'u, który okazał się mega fajnym miejscem takich spotkań. Bawiliśmy się wyśmienicie całą noc, oczywiście stoły uginały się pod ciężarem świątecznych potraw a bar aż pękał w szwach !!! Mamy wrażenie, że wraz z otwarciem clubhouse'u rozpoczynamy kolejny rozdział w naszej działalności, czujemy że będzie ciekawie... Wesołych Świąt !!!

16.12.2009

Nowy Clubhouse West Side Chapter

Nareszcie jest !!!!! Nasz nowy clubhouse po kilku tygodniach poważnego remontu wystartował z organizacją spotkań klubowych i imprez. Nowa siedziba West Side Chapter mieści się w Poznaniu przy ul. Dojazd 30.

19.10.2009

Walne Zebranie WSCH

W dniu dzisiejszym odbyło się bardzo ważne spotkanie członków West Side Chapter - Walne Zebranie. Prezydent Sylwester Michałek podsumował tegoroczny burzliwy sezon, natomiast skarbnik Artur Strzelec przedstawił sprawozdanie z sytuacji finansowej klubu.

17.10.2009

Imieniny Jadwigi

W sobotę 17 października spotkaliśmy się prawie pełnym składem na imieninach u naszej Jadzi ! To co zobaczyliśmy na stołach to czyste szaleństwo :) Było wybornie, cudownie, pysznie, atmosfera wyśmienita, a więc bardzo sympatycznie do późnych godzin nocnych świętowaliśmy imieniny Jadwigi w rodzinnym gronie przyjaciół ! Baaaaaaaaaardzo dziękujemy za zaproszenie Jadziu i cieszymy się niebywale, że możemy być tak blisko Was !

26.09.2009

Minął już rok....

To już rok minął od tego tragicznego wrześniowego popołudnia, kiedy straciliśmy naszego Przyjaciela Zbyszka Ranisia ! Pierwszy rok, chyba najtrudniejszy. Na pewno dla Jadzi i dzieciaków ! Pamiętamy Kancik, pamiętamy... W sobotę 26 września o 15 pojechaliśmy motocyklami na miejsce wypadku, gdzie już czekała na nas Jadzia i dziewczyny. Tak już jest, że w takich momentach brakuje nam słów, nikt nic nie mówi, cisza... W niedzielę uczestniczyliśmy w mszy św w intencji Zbyszka, odwiedziliśmy Kancika na cmentarzu, a później udaliśmy się do Chaty Wiejskiej w Skórzewie, gdzie biesiadowaliśmy do popołudnia.

19.09.2009

Ślub córki Dina i Renaty

W sobotnie południe wystartowaliśmy na naszych lśniących harley'ach do Pszczewa, gdzie nasz klubowy brat - Dino - wydawał swoją jedyną córkę za mąż! Oczywiście eskortowaliśmy Młodą Parę w drodze na ślubowanie do kościoła i na wesele a cała ceremonia i jej oprawa naprawdę wspaniale wyglądała!

Młodym jeszcze raz życzymy słodkiego, miłego życia :-)

18.09.2009

Impreza rocznicowa Anki i Piotra

W piątkowy wieczór 18 września na zaproszenie Anki i Piotra "Cylindra" cały klub West Side Chapter uczestniczył w bardzo miłej imprezie z okazji pierwszej rocznicy ich ślubu ! Pani domu ugościła nas bardzo wykwintnie i bardzo obficie, a w gabinecie Cylindra spędziliśmy kilka fajnych godzin snując plany na przyszłośc !!! Bardzo Wam dziękujemy za zaproszenie i życzymy jeszcze wielu tak sympatycznych rocznic....  gorzko, gorzko.....

23.08.2009

West Coast Rally 2009

W piątek 21 sierpnia w bardzo mocnym składzie ruszyliśmy do Kołobrzegu na zlot West Coast Rally 2009, organizowany przez Warsaw Chapter. Na miejscu, zgodnie z staropolską tradycją, przywitali nas Szczypior z Pawłem tak serdecznie, że chyba cały kurort słyszał!

21.08.2009

50 urodziny Wiecha

Panie i Panowie pragnę Wam przedstawic pierwszego 50-latka w naszym West Side Chapter ! Oto on - Wiesiu Gawryszak ! Człowiek od zawsze związany z dwomi kołami - najpierw jako kolarz, poźniej jako motocyklista, w dalszym ciągu realizuje swoją wielką pasję ! Mocne życie, pełna para, cały gaz, męska przygoda, trudna i wymagająca droga.... to jest cały Wiechu !!! Impreza urodzinowa Wiecha odbyła się w pierwszy dzień zlotu w Kołobrzegu, w fajnym pubie! Wiechu i Ela zadbali o wszystkie szczególy i party wyszło rewelacyjne ! Sto lat brzmiało chyba nieźle i doniośle.... Gdyby nie to życzymy Tobie Wiesiu jeszcze raz wszystkiego co sobie tylko wymarzysz !!!

17.08.2009

Spotkanie z Bjornem

W późnych godzinach popołudniowych doszło do spotkania i kolacji naszego Prezydenta Sylwka z Bjornem Solbergiem, szefem chaptertów w Europie Wschodniej, Środkowej i Skandynawii. W fajnej i przyjacielskiej atmosferze gentelmeni omówili sprawy związane z działalnością HOG'u i naszego chapteru.

01.08.2009

Bukowy Dworek - Łagów

Sobota, w godzinach przedpołudniowych, wpotworne gorąco, czterj jeźdzcy stworzyli grupę, która postanowiła pojechac do Łagowa na zimne piwko i rybki. Skład to : Romualdo, Szczypior, Mariusz i Majkel. Przy super pogodzie grupę poprowadził Mariusz, który zaaplikował cudowną trasę krajobrazową ! Wieczorkiem na tarasie w Bukowym Dworku rozsiedli się wszyscy leniwie, snując plany kolejnych wyjazdów ! Ależ piękne są te hareley'e....

31.07.2009

Berlin Harley Days 2009

Samotny Wilk Mc Quade walcząc z wiatrem, na swej wspaniałej kobyłce zdobył stolicę okrutnych Germanów ! Całą drogę piekna pogoda, zero deszczu, kobyłka śmiga że hej ! W Berlinie pojawił się Sylwester na dużej imprezie -  Berlin Harley Days 2009. Pojawił się tam również z powodu koncertu Simple Minds. W Berlinie straszna patelnia ! W gazetach piszą, że na harley'owską impreze zjechało 13 tys. HD, a ludzi 80 tys.... Do Prezydenta dojechal w sobotę Dino z Rentatą. Fajny zlot, coś jak Hamburg.

31.07.2009

Art Deco Cafe - Murowana Goślina

Po raz kolejny nasz klubowy brat Zbyszek zorganizował fantastycznego grilla, wielką wyżerkę, obficie podlewaną najlepszym gatunkiem Jacka Daniels'a ! Tradycja piątkowa jeszcze nie umarła ! Jak zwykle stoły znowu się uginały a ekipa klubu West Side Chapter oraz nasi przyjaciele stawili się w bardzo silnym składzie. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą atmosferę!

24.07.2009

Szwecja 2009

W dniach 24 - 27 lipca zaliczyliśmy National H.O.G. Rally w Helsingborg w Szwecji. Grupę tworzą : Shark, Gucio, Romualdo i Tubiś. Oj dawno tak nie zmokliśmy w drodze ! Na miejsce zlotu dojechaliśmy kompletnie mokrzy ale bardzo zadowoleni z powodu sporej odległosci, którą pokonaliśmy wspólnie obserwując pioruny wszelkiego rodzaju :) Szwecja jest piękna ale zlot jak dla nas bardzo spokojny... Na zlocie spotkaliśmy się z Bjornem, opiekunem chapterów, który przecierał oczy ze zdumienia, że przejechaliśmy do nich 1200km ! A w niedzielę taka sama trasa powrotna minęła nam bardzo przyjemnie i sucho... Tak się rodzą przyjaźnie !!! Calamares...:)

10.07.2009

Polanów 2009.......Mielno 2009

1o lipca  w składzie Gucio, Majkel i Tubiś wyruszyliśmy na zlot do Polanowa, którego organizatorem był jak zawsze przyjaciel klubu Wiechu Jasiukiewicz. Zaraz po zalogowaniu się na terenie zlotu lunął deszcz... ale co tam... Wieczorem był fajny koncert Dżemu, nasze piekne Harleye pod sceną stały zakopane w piachu, czego można chciec więcej ? A jednak można ! Po długiej nocy spędzonej z Dżemem w sobotę znaleźliśmy się w Mielnie ! Teraz już chyba wszczyscy uwierzyliśmy, że zdjecia opowiadają pewne historie....

05.07.2009

Łagów 2009

W dniach 3-5 lipca reprezentacja West Side Chapter w składzie Dino z Renią, Artur i Krzychu zaliczyli XIV Zlot Motocyklowy "Rock, Blues i Motocykle" w Łagowie. Frekfencja przybyłych oscylowała ok. 3 tys. motocykli ! Niezły wynik...

05.07.2009

Karpacz Rally 2009

W pierwszy lipcowy weekend wyjechaliśmy na "Piknik z Harleyem" zorganizowany w Karpaczu przez Renegades H-DC. Pokaźna grupa kumpli, pogoda nie najgorsza, kilkaset kilometrów zrobione, imprezy do rana i o to chodziło... W sobotę obowiązkowo odwiedziliśmy przyjaciela naszego klubu Jarka Pola w Hotelu Karkonosze a Romualdo poprowadził grupę na wyjazd po górskich serpentynach. Kolejny udany wyjazd !!!

19.06.2009

Uroczyste nadanie barw klubowych WSCh

19 czerwca w piątkowy wieczór spotkaliśmy się aby uroczyście przyjąc w nasze szeregi Romualda Popławskiego. Nasz sypatyczny Romualdo wytrwale przeszedł przez mega zabawne otrzęsiny a wszyscy bawiliśmy się doskonale!!! Congratulations Romualdo :) W nocy miał jeszcze miejsce przegląd filmów dokumentalnych o West Side Chapter: "Otwarcie sezonu 2009", "Amsterdam 2009" w reżyserii Dina oraz "The very best of Shark" - debiut filmowy Zbycha! Dzieki chłopaki!

03.06.2009

Amsterdam 2009

W dniu 3 czerwca członkowie West Side Chapter razem z przyjaciółmi ruszyli na zachód Europy na kilkudniowy wyjazd. Mocną, prawie trzydziestoosobową grupą zaliczyliśmy Bielefeld, Dusseldorf, Arnhem, zlot Benelux HOG Rally 2009 w Leersum w Holandii, a na koniec spędziliśmy bardzo sympatyczne dwa dni w Amsterdamie. Niestety zaplanowany na 4 czerwca koncert Depeche Mode w Dusseldorfie został odwołany ale za to zorganizowaliśmy sobie miły wieczór nad Renem. Ilość przejechanych kilometrów na HD satysfakcjonuje chyba wszystkich, wieczory spędzone wspólnie również! I jeszcze jedno.... pogoda rewelacja - przejechaliśmy 2200km bez deszczu! Podejrzewamy, że to sprawka Kancika.... Mega wyjazd!!!

22.05.2009

Podwójne urodziny Sławki i Tomka

Impreza zorganizowana przez naszych przyjaciół z klubu West Side Chapter, Sławki i Tomka odbyła się w Szczepankowie w hotelu MGM. Miejsce jest wspaniałe, gospodarze są niezwykli, a atmosfera nadzwyczajna. Mimo, że aura nam nie dopisała, to i tak cały klub z małymi wyjątkami wtargnął w tę oazę ciszy i spokoju. Od godziny 19.00 hotel ożył, kiedy przybyli pierwsi goście i kiedy posypały się zewsząd serdeczne życzenia dla Państwa Szczypiorków. Specjalne podziękowania przekazaliśmy naszym przyjaciołom, za wielokrotną gościnę po stracie club hausu. To właśnie dzięki Wam mogliśmy spotykać się w klubowym gronie i snuć plany na najbliższą przyszłość. Wyrazy sympatii jubilaci otrzymali także od przyjaciół klubu West Side Chapter. Wieczór i noc , którą spędziliśmy u Was była jak zwykle fantastyczna. Menu wyborne, a Szczypiorkowie jak zwykle zniewalający.

08.05.2009

Highway to Hel 2009

Eeeeeeeeeeeeeeee......... oj się działo.... W piątek 8 maja ruszyliśmy liczną grupą na wybrzeże! Koniecznie chcieliśmy przewietrzyc nasze Harley'e przez weekend i udał się nam super wypad. Kilkaset kilometrów bardzo dobrze nam zrobiło. W piątek wieczorem zalogowaliśmy się w Sopocie, pensjonat "zacisze" aż huczał :) Program obowiązkowy - trasa na Hel - zaliczona, zebranie klubowe w plenerze - zaliczone, rybka - oczywiście też. Przedyskutowaliśmy też ważne klubowe tematy, m.in. nową siedzibę WSCh, odbyło się też bardzo sympatyczne głosowanie, w którym jednogłośnie przyjęliśmy do naszego klubu Romualda Popławskiego!!! Imprezka z okazji przyjęcia Romualdo już niedługo!!! Piąte Koło!

30.04.2009

Rozpoczęcie sezonu 2009 - Czerniejewo

W tym roku harley'owski sezon oficjalnie rozpoczęliśmy w majowy długi weekend. Na początek, przed wyjazdem całej grupy zaprzyjaźniony ksiądz Antoni poświęcił wszystkich członków West Side Chapter, naszych przyjaciół i oczywiście nasze piękne maszyny. Zaraz potem ruszliśmy kolumną w drogę do Czerniejewa, gdzie została przygotowana nasza impreza. Było wszystko czego nam potrzeba, a przede wszystkim mega zabawa w gronie przyjaciół, super pogoda, dobra muzyka. Oby cały sezon był taki... tego sobie życzymy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego dnia otwarcia.

27.04.2009

Urodziny Kancika

W niedzielę 26 kwietnia spotkaliśmy się wszyscy w Skórzewie, w przeddzień urodzin Zbyszka Ranisia. Wraz z rodzinami uczestniczyliśmy w mszy św. w intencji Zbyszka, a na cmentarzu ukazał nam się właśnie ukończony, przepiękny grobowiec Kancika. Na koniec Jadzia zaprosiła nas do siebie na pyszne ciasta! To były pierwsze takie urodziny...

17.03.2009

Koncert AC/DC PRAGA

We wtorek 17 marca rano wyruszyliśmy prawie pełnym składem do Pragi na długo oczekiwany przez nas koncert AC/DC. Mocno zmęczeni ale bardzo ciekawi tego muzycznego wydarzenia dotarliśmy do O2 Arena w Pradze i ..... warto było !!! Rewelacja !!! Potężna dawka rockowego grania, show jaki stworzyła grupa na scenie - wszystko to sprawiło, że byliśmy zachwyceni oglądając legendarne AC/DC na żywo.

06.03.2009

Urodzinowe party Dina

W piątek 6 marca spotkalismy się na urodzinowej imprezie Dina, którą zorganizował w hotelu Arkadia u Szczypiorów. Do białego rana wznieśliśmy chyba nieskończenie wiele toastów za zdrowie Dina oraz jak zwykle za przyjaciół i ..... !!! Happy Birthday Dino !!!

06.02.2009

Uroczyste przyjęcie nowych członków WSCh

W dniu 6 lutego miała miejsce od dawna oczekiwana impreza - uroczyste nadanie barw klubowych West Side Chapter dla Tomka Osieckiego "Szczypior", Zbyszka Zandeckiego "Dekarz" i Sebastiana Wojnowskiego "Matka". Chłopakom gratulujemy, bo przeszli chrzest całkiem dzielnie a wcale nie było tak łatwo !!!  Bawiliśmy się wspólnie do poźnej nocy przy mega fajnej muzyce, ale to już chyba ostatnie party w naszym obecnym clubhousie... Wyprowadzamy się już niedługo...

18.01.2009

Karpacz 2009

W dniach 15-18 stycznia zorganizowaliśmy zimowy wypad do Karpacza. Najpierw uwolniliśmy nasze Panie od "obowiązkowych" zabiegów w Spa, a potem spędziliśmy wraz z całymi rodzinami rewelacyjne kilka dni w naszym ulubionym hotelu "Karkonosze". Zimowa aura pozwoliła nam na narty, kuligi i spacery w śniegu a wieczorami bawiliśmy się jak zwykle wyśmienicie w "Chacie Karkonoskiej" ! Aż żal było wracać.....

- R E K L A M A -

 

MOBILUS

IQ - EKSKLUZYWNE PRZYBORY DO PISANIA

ZAKŁAD ELEKTROMECHANIKI DŹWIGOWEJ

TOTEM

ZAKŁAD CIESIELSKI - SPRZEDAŻ TARCICY

POWER MODE

Na fotografii widnieją Okna PCV oraz Brama Garażowa i Drzwi wjściowe